Maria Sadowska ujawnia tajemnicę swojej metamorfozy! Co usunęła z diety, żeby schudnąć 7 kg?

Maria Sadowska, znana polska artystka i jurorka z programu "The Voice of Poland", podzieliła się swoją inspirującą historią walki z nadwagą i drogą do zdrowia. Kompozytorka, reżyserka i wokalistka, która znana jest ze swojego energetycznego stylu życia, opowiedziała o swojej niedawnej transformacji, w wyniku której schudła imponujące 7 kilogramów.
Ilona WIlk
2024-05-17 14:07
Udostępnij
Maria Sadowska ujawnia tajemnicę swojej metamorfozy! Co usunęła z diety, żeby schudnąć 7 kg?

W jednym z wywiadów dla mediów Maria Sadowska zdradziła, że jej problemy z wagą były wynikiem intensywnego trybu życia i nieodpowiednich nawyków żywieniowych. "Był taki okres, w którym bardzo dużo pracowałam i tyłam. Na planach filmowych jadłam tłuste jedzenie z busa. Dieta składała się głównie z mięsa, bo pracowaliśmy w męskim składzie. Bardzo źle się czułam ze sobą, więc skrupulatnie zaczęłam się odchudzać. Niestety, szło mi bardzo ciężko i nie widziałam żadnej różnicy, choć biegałam, jadłam mniej i robiłam treningi cardio. Byłam załamana i przekonana, że to kwestia mojego wieku. Od września odstawiłam alkohol. Oczywiście, na co dzień nie spożywałam go zbyt dużo, ale lubiłam wypić lampkę wina do obiadu czy prossecco wieczorem. I to właśnie jest sekret mojej metamorfozy. W końcu czuję się rewelacyjnie" - powiedziała Maria Sadowska.

Decyzja o wyeliminowaniu alkoholu z jej diety okazała się kluczowa. Maria zauważyła, że choć nie spożywała go regularnie, to jednak nawet niewielkie ilości alkoholu mogą znacząco wpływać na metabolizm i proces odchudzania. Ograniczenie tego elementu z jej codziennej rutyny przyniosło szybkie rezultaty, a także poprawiło ogólną kondycję i samopoczucie.

Jako osoba aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 92 tys. osób, Maria regularnie dzieli się swoim stylem życia i zachęca do aktywności fizycznej. W swoich postach pokazuje nie tylko codzienne stylizacje i wydarzenia, ale również aktywność fizyczną i różne aspekty swojego życia zawodowego.

Maria Sadowska, mająca 47 lat, pokazała swoim fanom, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o zdrowie i kondycję fizyczną. Jej historia jest inspiracją dla wielu osób, które borykają się z podobnymi problemami. Choć droga do zdrowia i dobrej formy nie zawsze jest łatwa, to Maria udowodniła, że odpowiednie zmiany w diecie i stylu życia mogą przynieść znaczące rezultaty.


Maria Sadowska, znana z programu "The Voice of Poland" i jako kompozytorka, reżyserka oraz wokalistka, podzieliła się swoją historią odchudzania, która zaskoczyła jej fanów. Decyzja o wyeliminowaniu alkoholu z jej diety okazała się kluczowa w procesie utraty 7 kg i poprawy ogólnego samopoczucia. Jej historia to dowód na to, że zdrowie i forma fizyczna są osiągalne dla każdego, kto podejmie odpowiednie kroki.

 
Artykuł powstał na podstawie materiałów znalezionych w internecie