Pomyśl o innowacyjnym siedzisku dla dziecka!

Chcesz kształtować prawidłową postawę twojego dziecka podczas siedzenia? Nic prostszego, pomoże ci w tym Swoppster, czyli ergonomiczne siedzisko 3D, które działa prewencyjnie i zapobiega skrzywieniom kręgosłupa jednocześnie wzmacniając plecy i kręgosłup
fit.pl
2011-08-05 00:00
Udostępnij
Pomyśl o innowacyjnym siedzisku dla dziecka!
swoppster1Swoppster został zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach w wieku od 4- do 12 lat, które ważą od 15 do max 50 kg – wtedy, gdy dzieci najszybciej się rozwijają. Jest on pierwszym w Polsce siedziskiem, który umożliwia ruch w wymiarze 3D czyli w dół, w gore i na boki. Dzięki temu dzieci będą poruszać się siedząc.

Konstrukcja siedziska wymaga aktywnego sposobu siedzenia, który powoduje wzmacnianie mięśni kręgosłupa i brzucha. Ergonomiczne urządzenie sprzyja prostowaniu się podczas siedzenia oraz umożliwia częste zmiany pozycji, powodując stałą pracę i ruch mięśni. Wszystkie te właściwości uelastyczniają kręgosłup i dobroczynnie wpływają na całe plecy już od najmłodszych lat. Swoppster nie tylko umożliwia, ale także wymusza przyjmowanie różnych pozycji podczas siedzenia, dzięki czemu dostarcza młodemu organizmowi różnorodne bodźce ruchowe w celu prawidłowego rozwoju.

Urządzenie zostało zaprojektowane w 4 intensywnych kolorach: czerwonym, niebieskim, pomarańczowym i zielonym. Mocna, bezpieczna sprężyna umożliwia siedzenie bez skrępowania. Dzięki specjalnej regulacji wysokości możemy na bieżąco dopasować go do wzrostu dziecka. To powoduje, że urządzenie to może słuzyć przez wiele lat.

www.fit.pl