fit.pl mobile logo

Zalety treningu na siłowni

Już na samym wstępie należy jasno zaznaczyć, że trening na siłowni ma całe mnóstwo zalet. Dlatego też, podejmując decyzję o rozpoczęciu nieco bardziej aktywnego stylu życia, z całą pewnością taką aktywność jak ćwiczenia na siłowni warto uwzględnić w swoich planach. Jest tylko jedno „ale”…

Wiele osób uważa, że siłownia to miejsce wyłącznie dla prawdziwych sportowców, którzy w całości składają się z mięśni, bo choćby grama tłuszczu na próżno u nich szukać. Błąd!

Panuje także dość powszechny pogląd, że na siłownię przychodzi się po to, aby „ostro” trenować i wyciskać z siebie siódme poty, bo tylko wtedy trening ma sens. Błąd!

Między innymi z powodu owych stereotypów osobom w nieco gorszej formie, a w szczególności osobom z nadwagą, niezwykle ciężko jest się przełamać i przekroczyć próg pomieszczenia zwanego siłownią… Myślą one, że we wnętrzu tym napotkają same zgrabne, umięśnione, wysportowane ciała bez najmniejszej skazy. Błąd!

Między innymi z powodu owych stereotypów osobom w nieco gorszej formie, a w szczególności osobom z nadwagą, niezwykle ciężko jest się przełamać i przekroczyć próg pomieszczenia zwanego siłownią… Myślą one, że we wnętrzu tym napotkają same zgrabne, umięśnione, wysportowane ciała bez najmniejszej skazy. Błąd!

Siłownia to miejsce dla wszystkich – dla tych, którzy chcą ćwiczyć, zadbać o zgrabne ciało, dobrą kondycję, świetne samopoczucie i co najważniejsze, o zdrowie. Siłownia to miejsce dla kobiet i mężczyzn – nie tylko młodych, a w każdym wieku. Dla osób po urazach, bo to właśnie liczne ćwiczenia siłowe (odpowiednio dobrane i wykonywane) odgrywają wielką rolę w powrocie do sprawności po rozmaitych wypadkach.

Zalety treningu na siłowni

Jak zostało wyżej nadmienione, trening na siłowni przynosi niezwykle wiele korzyści dla każdego, kto z niego skorzysta. Oto kilka najważniejszych zalet, które z pewnością zachęcą do tej formy aktywności fizycznej:

Siłownia dla ciała

Nie ulega najmniejszej wątpliwości to, że ćwicząc regularnie na siłowni, pozbywamy się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zaletą ćwiczeń jest to, że w odróżnieniu od samej tylko restrykcyjnej diety, po utracie zbędnych kilogramów nie pozostaje nam „pamiątka” w postaci wiszącej skóry, ale zamieniamy tkankę tłuszczową w mięśnie, a ciało staje się niezwykle jędrne.

Uwaga! Aby powyższy efekt osiągnąć, nie trzeba przebywać na siłowni długimi godzinami, dzień w dzień oddając się morderczym ćwiczeniom. Szczególnie osoby początkujące powinny wybierać ćwiczenia stosunkowo łatwe i przyjemne, o umiarkowanym obciążeniu. Najważniejsze jest to, aby najpierw siłownię poznać, oswoić się z nią i po prostu polubić. Dopiero później można zwiększać intensywność i czas treningów. Nie ma nic gorszego niż zniechęcenie się już na starcie!

Siłownia dla ducha

Dla ducha, duszy, psychiki czy samopoczucia… Niezależnie od tego, jaką terminologię zastosujemy, bez wątpienia regularny trening na siłowni ma dobroczynny wpływ na coś więcej niż tylko sferę cielesną.

Znakiem naszych czasów jest to, że zdecydowana większość z nas boryka się niemal codziennie ze stresem spowodowanym między innymi zabójczym wręcz tempem życia, w którym nie ma już chwili na wytchnienie. To i inne problemy, które ciągle nas dotykają, powodują gromadzenie bardzo negatywnych emocji. Siłownia to idealne miejsce na rozładowanie owych złych emocji i napięcia.

Inną zaletą treningu na siłowni jest to, że ćwiczymy nie tylko mięśnie, ale silną wolę, charakter. Zdecydowana, stanowcza postawa i silna motywacja w dążeniu do zamierzonego celu przydają się zaś na każdej płaszczyźnie. I oczywiście – pewność siebie! Siłownia daje taką pewność, gdy tylko widzimy pierwsze efekty, a te możemy zaobserwować w naprawdę krótkim czasie, jeśli tylko zadbamy o regularność treningów. Zadowolenie z siebie, zwiększona samoocena, ta niezwykła satysfakcja to coś, czego nie da się kupić za żadne pieniądze!

Siłownia dla zdrowia

O zaletach zdrowotnych, jakie niesie za sobą trening na siłowni, można by mówić bardzo długo, ale zdecydowanie jest to temat na osobny, obszerny artykuł. Regularne ćwiczenia powodują między innymi poprawę krążenia. Osoby, które prowadzą aktywny styl życia, znacznie rzadziej zapadają na różnego rodzaju infekcje, a wszystko za sprawą tego, że dzięki ćwiczeniom układ odpornościowy się wzmacnia.

Dzięki treningom nie dopuszczamy do nadwagi, która może być przyczyną wielu bardzo groźnych chorób, w tym chorób serca, cukrzycy, nadciśnienia. O zgubnym wpływie nadprogramowych kilogramów na nasze zdrowie dowiemy się dużo na portalu obk.pl. Siłownia to także doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy walczą z nałogami i właśnie próbują rzucić palenie lub ograniczyć zjadanie ciastek. Będąc na siłowni, nie zapalimy papierosa, a dostrzegając pierwsze efekty treningów, już tak łatwo nie sięgniemy po kolejne ciasteczko.

Siłownia dla… zabawy

Ćwiczenia na siłowni to bardzo dobry sposób na spędzenie wolnego czasu. Trenując, nie mamy chwili na nudę i popadanie w kolejne nałogi. Możemy za to zawrzeć wiele cennych znajomości, bo w miejscu takim spotkamy mnóstwo osób, które mają dokładnie taki sam cel jak my! Często siłownia jest miejscem, gdzie dosłownie zawiązują się „grupy wsparcia”. A jak wiadomo, mając owo wsparcie, o wiele łatwiej jest utrzymać motywację na wysokim poziomie i dążyć wytrwale do celu.

Kilka dobrych rad

Jeśli planujemy rozpocząć treningi na siłowni, ale obawiamy się tego, bo nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji być w takim miejscu, warto poprosić kogoś bliskiego o dotrzymanie towarzystwa – przynajmniej początkowo. To pozwoli „przełamać się” i oswoić z nową sytuacją.

Nie wszystko na raz! To absolutnie podstawowa zasada, której powinien trzymać się każdy, kto rozpoczyna przygodę z siłownią. Zbyt wiele, zbyt szybko nie wróży niczego dobrego. W takiej sytuacji nie trudno o poważną kontuzję, a w najlepszym wypadku o kompletne zniechęcenie. Najważniejszy w treningach jest rozsądny plan działania. Kolejne etapy należy realizować krok po kroku. Czasem nawet lepiej jest zrobić krok do tyłu, by jeszcze coś dopracować, niż próbować przeskoczyć pewne etapy – rzucając się na głęboką wodę, możemy utonąć!

Pomoc profesjonalisty? Tak! W każdej dobrej siłowni jest ktoś, kto pomaga osobom rozpoczynającym treningi. Za dodatkową opłatą można również skorzystać z pomocy osobistych trenerów, którzy przez cały trening będą z nami współpracować i służyć radą. Czasem wystarczą zaledwie 2-3 takie treningi, aby wprawić się i wiedzieć, co robić następnym razem, gdy zaczniemy na siłowni ćwiczyć samodzielnie.PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
daruderally

Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO http://www.igortreneronline.pl Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !

Zgłoś nadużycie-
Dawid

Wejdź na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline. I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreeneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów! Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
skruczka

Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO http://www.igortreneronline.pl Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !

Zgłoś nadużycie-
amon10

Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś? Nie wiesz jak zacząć? Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-
Maria Py

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
kati49

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Jeśli odpowiedziałaś/eś 3 razy na Tak! to : Nie czekaj wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu raz na zawsze!

Zgłoś nadużycie-
Kasia Iberszer

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
fit567

Masz już dość swojego ciała? Za każdym razem jak stajesz przy lustrze, to mówisz, że musisz zmienić swoją sylwetkę? Mam tutaj dla ciebie, jak i każdego świetny sposób i oczywiście sprawdzony na poprawienie sylwetki, tak żeby twoje ciało nie było twoim obciążeniem, tylko czymś, czym możesz się pochwalić i być zadowolony/a z niego! Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj: WWW.IGORTRENERONLINE.PL https://i.imgur.com/usNFW8Y.png

Zgłoś nadużycie-
Dominika Mazurowska

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
korbi2

Wejdz teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 zlotych! Chcesz wygladac seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyc sie wspaniala sylwetka? Chcesz pokazac wszystkim, ze mozesz sie zmienic? Wejdz teraz na strone najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany zywieniowe, fachowa suplementacja. Dzieki nim zmiany zachodza ekstremalnie szybko! Wejdz teraz na strone najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmien sie nie do poznania nawet w ciagu jednego tygodnia! Pozbadz sie tluszczu na zawsze, zbuduj piekna smukla sylwetke lub wspaniale muskularne cialo! Wejdz teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 zlotych!

Zgłoś nadużycie-
Agnieszka Buchvald

Polecam trenera Igora Mieńkowskiego. Dzięki niemu schudłam 15 kg!

Zgłoś nadużycie-
korbi2

OSIAGAJ SZCZUPLE LUB MUSKULARNE CIALO SZYBCIEJ NIZ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDZ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIECY ZLOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
andrewmail115

Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i wygraj 10 tys. złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką? Chcesz po kazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl. Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl i zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękną smukła sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i wygraj 10 tys. złotych!

Zgłoś nadużycie-
Agnieszka Buchvald

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
gabka5655

Serdecznie polecam trenera Igora Wejdź na stronę WWW.IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D

Zgłoś nadużycie-
Maria Py

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
kati49

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
paula1608

Może i trening na siłowni jest bardziej efektywny bo te wszystkie sprzęty itp., ale w domu też można dużo ćwiczeń wykonać. Do tego iqgreen na lepszy metabolizm i spalanie tłuszczu bardziej efektywne jest. Jak ktoś ma kasę to może i na siłkę iść, ale w domu też się da schudnąć.

Zgłoś nadużycie-
kinga.filiks

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
Maria Py

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl