fit.pl mobile logo

Zestaw ćwiczeń, które zrobisz dosłownie wszędzie

Zdarza się, że podczas wyjazdu nocujemy w hotelu o obniżonym standardzie, w którym o siłowni nawet nie ma co marzyć. Pech akurat chce, że dziś przypada dzień treningowy? Nie wpadaj w panikę. Mamy dla idealne rozwiązanie

W hotelu także można ćwiczyć i wcale nie potrzeba do tego idealnie wyposażonej siłowni. Wystarczy tylko kawałek podłogi i to, co znajdziesz w pokoju. Dzięki poniższym ćwiczeniom utrzymasz mięśnie w formie nawet na kilkunastodniowym wyjeździe. 
Ćwiczenia cardio, takie jak bieg możesz wykonać wszędzie: wyjść na dwór lub nawet wspiąć się po schodach na ostatnie piętro hotelowego budynku. Trening siłowy będzie wymagał trochę więcej pomysłowości. 

Czego potrzebujesz?

  • 2 dwulitrowych butelek z dowolnym napojem
  • 2 krzeseł (gdzie jak gdzie, ale w hotelu nie powinno być o nie trudno)


Kluczem w hotelowym treningu jest wykonanie wszystkich ćwiczeń najszybciej jak tylko potrafisz 

Przysiady 

Stań w lekkim rozkroku, trzymając jedną butelkę na wysokości klatki piersiowej.Przenieś ciężar ciała na przędną część stopy i zrób 30 - 50 przysiadów tak głębokich, jak tylko potrafisz. 

Następnie stań tyłem do ściany i zejdź do pozycji przysiadu (nogi ugięte pod kątem 90 stopni). Wytrzymaj w takiej pozie 20-30 sekund. 

Nurkowanie z krzesłem 

Aby popracować nad tricepsem, rozstaw dwa krzesła na taką szerokość, aby wygodnie oprzeć ręce na obu oparciach. Ugnij kolana i przenieś cały ciężar na ręce. Opuść się powoli w dół, wytrzymaj kilka sekund i podnieś z powrotem.

Ćwiczenie powtarzaj do całkowitego zmęczenia.

Pompki 

Aby utrudnić trochę tradycyjne przysiady połóż stopy na hotelowym łóżku. Ręce oprzyj na podłodze. pompkaZrób 15 - 20 pompek i przekręć się na bok, opierając ciężar ciała na jednej z rąk. Wytrzymaj w takiej pozycji 20 sekund. Powtórz serie pompek i zrób to samo z drugą stroną.

Balansowanie

Weź obie butelki w dłonie. Pochyl się do przodu i wyciągnij ręce. Jedną nogę unieś do góry tak, by razem z dłońmi i plecami tworzyła linię prostą. Ręce i nogę spróbuj unieść w tym samym czasie. Wytrzymaj tak kilka sekund, po czym zrób to samo z drugą nogą.

Spięcia brzucha

Połóż się płasko na podłodze. Weź w obie dłonie dwulitrową butelkę i unieś ją nad głową. Przyciągnij kolana do podbrzusza i napnij mięśnie. Wytrzymaj kilka sekund, po czym powtórz całość jeszcze 20 razy.

Takie ćwiczenia nie zastąpią ci profesjonalnej serii na siłowni. Ale i tak są lepsze niż całkowity brak aktywności ruchowej. Weź to pod uwagę pakując walizkę na następny służbowy wyjazd.

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Patka

Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO http://www.igortreneronline.pl Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów!

Zgłoś nadużycie-
andrewmail115

Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO www.igortreneronline.pl. Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl.

Zgłoś nadużycie-
emiliasport6

Zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl