fit.pl mobile logo

Czy frytki mogą być zdrowe?

Zaczynając jeść zdrowo, zmieniamy również sposób gotowania. Zamiast smażonego wybieramy gotowane, a na naszych talerzach częściej goszczą warzywa. A co zrobić, jeśli nie jesteśmy w stanie zrezygnować z przekąsek typu frytki. Wówczas z pomocą przychodzi nam beztłuszczowa frytkownica Goclever Hot Air Fryer

Czy frytki mogą być zdrowe?

Oczywiście, należy je tylko odpowiednio przyrządzić. Tu z pomocą przychodzi nam beztłuszczowa frytkownica Goclever Hot Air Fryer. Goclever Hot Air Fryer wykorzystuje technologię która wcześniej była stosowana wyłącznie w dużych piekarnikach konwekcyjnych. Co to oznacza? Dla przykładu frytki nie smażą się w wysokokalorycznym oleju, lecz pieką w gorącym powietrzu. Zastosowanie technologii HOT AIR sprawia, że przygotowane w ten sposób frytki nie tylko mają mniej kalorii, ale w dodatku są chrupkie na zewnątrz i idealnie miękkie w środku. Na tym nie koniec – urządzenie to pozwala na przygotowywanie nie tylko frytek, ale również warzywnych przekąsek oraz mięsa.

frytkownica

 

KONKURS! Wygraj frytkownicę beztłuszczową Goclever Hot Air Fryer!

Wystarczy, że opiszesz twoje sposoby na zmianę stylu odżywiania. Konkurs trwa do 2.10.2018

Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkurs@fit.pl z dopiskiem Goclever

 KONKURS ZAKOŃCZONY!

NAGRODA WĘDRUJE DO P. Agaty - aagataz@....

Gratulujemy :)

Urządzenie posiada aż sześć programów, dzięki którym możemy przygotować zdrowy posiłek. Oprócz frytek, mamy również program pomagający przygotować nam mięso, kurczaka, warzywa, krewetki, a nawet chleb. Każdy program automatycznie ustala temperaturę i czas przyrządzania. Dodatkowo urządzenie włącza się jednym przyciskiem, tak więc przygotowywanie dań nie wymaga od nas stania w kuchni. Wystarczy włożyć warzywa czy mięsa i włączyć odpowiedni program, a o jego skończeniu zostaniemy poinformowani sygnałem dźwiękowym.

Co urzekło mnie we frytkownicy beztłuszczowej - przede wszystkim nie potrzebuje czasu na rozgrzanie się. Po włożeniu produktów do pojemnika, wystarczy 15- 20 minut, by danie było gotowe. Fakt, że do frytkownicy nie musimy dodać oleju sprawia, że łatwo utrzymamy ją w czystości. Obudowa nie nagrzewa się, więc uniknimy oparzenia. Dzięki temu nawet dzieci mogą włączyć frytkownicę.

frytkownica4

Różne programy sprawiają, że możemy przygotować zdrowe dania - zarówno frytki z warzyw, jak i pierś z kurczaka czy krewetki. Nie jestem smakoszem krewetek, ale spróbowaliśmy przygotować z nimi danie i muszę przyznać, że były to jedne z najlepiej przyrządzonych krewetek, które do tej pory jadłam. Frytkownica doskonale radzi sobie również z mrożonymi frytkami czy paluszkami rybnymi. Z tymże czas przygotowania lepiej ustawić ręcznie.

Przepis na frytki z batatów

  • 3 duże bataty
  • cynamon, sól, przyprawy do smaku
       

Bataty obieram, kroję w plastry a następnie cienkie słupki. Świetnie sprawdza się maszynka do krojenia frytek.

Do dużej miski wkładam bataty i zalewam zimną wodą. Mimo, że nie mają w sobie dużo skrobi, to zawsze warto dać im 20-30 minut aby stały się chrupkie. Włączam program do przygotowywania frytek we frytkownicy beztłuszczowej Goclever i gotowe. Posypuję solą, przyprawami, cynamonem i gotowe.

Goclever Hot Air Fryer - zalety

Wybór programów odbywa się dzięki panelowi sterowania z podświetleniem LED (w kolorze niebieskim). Można również samodzielnie dostosować temperaturę i czas pieczenia do własnych upodobań. Koszyk otoczony jest dodatkowym zbiornikiem (misą) do której spływają soki z przygotowywanych potraw. Urządzenie zostało wyposażone w kosz o pojemności aż 3,2 litra co oznacza, że bez problemu można przygotować posiłek dla 4-5 osobowej rodziny.  Mimo wielkości kosza, kształt urządzenia jest bardzo nowoczesny i pasuje do designu większości kuchni. Urządzenie postawione w widocznym miejscu wygląda bardzo elegancko.

frytkownica2

Ogromnym plusem jest to, że przygotowywane potrawy nie mają na sobie ani grama tłuszczu! Frytki wychodzą pyszne i chrupiące - gotowe w 15 minut. Pierś jest soczysta, a krewetki doskonale przyrządzone. A to wszysto bez smrodu i oleju kapiącego po całej kuchni. A po użyciu wszystko, co zabrudzone trafia do zmywarki. Dodatkowo po przygotowaniu we frytkownicy dania w domu nie unosi się nieprzyjemny zapach smażenia.

frytkownica5

 Goclever Hot Air Fryer zaczyna przejmować w moim domu funkcje piekarnika - bo działa zdecydowanie szybciej - i mikrofali - bo podgrzane czy zapieczone jedzenie jest znacznie smaczniejsze i chrupiące; a frytki to wprost rewelacja: chrupiące, miękkie w środku i suche. Frytkownica beztłuszczowa pozwoli przyrządzić frytki, talarki oraz potrawy panierowane bez dodatku tłuszczu. Smażone sery i warzywa staną się tym samym zdrowsze i delikatniejsze w smaku. Co więcej – podczas korzystania z urządzenia nie musisz martwić się pryskającym i trudnym do usunięcia tłuszczem.

frytkownica3

Frytkownica beztłuszczowa Goclever Hot Air Fryer to doskonałe rozwiązanie osób, które ponad wszystko cenią sobie zdrowe jedzenie. Jeżeli mniejsza ilość tłuszczu w potrawach jest dla nas ważniejsza, niż koszt zakupu urządzenia, to z pewnością warto w taką frytkownicę zainwestować. W takiej frytkownicy nie będziemy musieli zmieniać oleju, a czyszczenie będzie znacznie prostsze.

Cena urządzenia 299zł!

 

---

REGULAMIN KONKURSU ”Frytkownica Goclever"


1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu ”Frytkownica Goclever zwany dalej konkursem, jest Fit.pl Sp. z o. o.
1.1. Fundatorem nagród w Konkursie jest marka Goclever

zwany dalej „Fundatorem”.

2. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27) i nie podlega regułom zawartym w ww. Ustawie, Rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.
3. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Konkurs organizowany jest na stronie http://www.fit.pl serwisu z grupy FIT.pl. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od dnia  25 września 2018 do dnia 2 października 2018 roku, do godz. 24:00.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Zgłoszenia w konkursie mogą dokonywać wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora konkursu oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu.
3. Wzięcie udziału w Konkursie oznacza zgodę Uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w zakresie niezbędnym do prawidłowej współpracy z Organizatorem oraz w celach związanych z Konkursem.
4. Dane osobowe, o których mowa w ust. 3 są przetwarzane przez FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9, wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Konkursu, to jest w celu identyfikacji uczestnika Konkursu, wydania nagrody zwycięzcy i ewentualnie publicznego podania imienia i nazwiska zwycięzcy Konkursu – nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.

3. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem konkursu na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, może być każda osoba fizyczna, która od dnia 25 września 2018 do dnia 2 października 2018, do godz. 24:00 dokona zgłoszenia uczestnictwa w konkursie.
2. Zgłoszenie uczestnictwa polega na wykonaniu zadania konkursowego oraz przesłaniu zgłoszenia zatytułowanego „Goclever” na adres e-mail: konkurs@fit.pl
3. Zadanie konkursowe uczestników: Opisz twoje sposoby na zmianę stylu odżywiania.   Do wygrania fyrtkownica beztłuszczowa Goclever Hot Aiir Fryer.
Wygrają najciekawsze odpowiedzi. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców. 
4. Każde przesłane zgłoszenie na adres konkurs@fit.pl z tytułem maila „Goclever" w trakcie trwania konkursu będzie rejestrowane w systemie elektronicznym Organizatora, jako jedno uprawnienie do nagrody konkursowej. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz.
5. Każdy uczestnik, który dokonał prawidłowego zgłoszenia udziału w konkursie, może ubiegać się o nagrodę, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
6. W dniu 3 października 2018 specjalnie powołana przez Organizatora komisja konkursowa wybierze najciekawsze odpowiedzi konkursowe wyłaniając zwycięzcę.

4. NAGRODY

1. Nagrodą w konkursie jest frytkownica beztłuszczowa Goclever Hot Air Fryer.

2. Nagrody w konkursie zostaną wydane nagrodzonym uczestnikom konkursu zgodnie z przepisami prawa podatkowego. Nagrody zostaną wydane w terminie wskazanym w regulaminie konkursu
3. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym, wolna od podatku dochodowego jest wartość wygranych w konkursie.

5. ZASADY WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY I WYDANIE NAGRODY

1. Wyłonienie zwycięzców w konkursie przeprowadzone zostanie przez specjalnie powołaną komisję konkursową w dniu 3 października 2018 roku.
2. W przyznaniu nagród biorą udział wszystkie zgłoszenia zarejestrowane od dnia 25.09.2018 do dnia 2.10.2018, do godz. 24:00.
3. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność odpowiedzi, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.
5. Zwycięzcy nagród zostaną powiadomieni drogą mailową w terminie do 5 dni roboczych od dnia ich wyłonienia, pod adresem e-mail, z którego zostało dokonane zgłoszenie.
6. Organizator zastrzega, że powiadomienie zwycięzcy o wygraniu nagrody, nastąpi wyłącznie w formie opisanej powyżej i tylko taka forma powiadomienia stanowi podstawę roszczenia o wydanie nagrody.
7. Organizator zastrzega, że nie będzie informował pozostałych uczestników konkursu o braku wygranej droga mailową.
8. Organizator zastrzega, iż nie wypłaci równowartości nagród w gotówce.
9. Dane zwycięzcy będą udostępnione do wglądu w siedzibie Organizatora. Organizator zastrzega sobie możliwość publikacji danych zwycięzcy oraz treści jego odpowiedzi na pytanie konkursowe m.in. na stronie www.fit.pl
10. Za pomocą wiadomości email potwierdzającej wygraną zwycięzca zostanie poinformowany, że w terminie 3 dni roboczych od powiadomienia o wygranej powinien potwierdzić za pomocą wiadomości email dane osobowe oraz oświadczenie o pełnoletniości i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z niniejszym konkursem oraz, że nie dotyczą go zastrzeżenia pkt. 2 rozdział 2 niniejszego regulaminu. W treści maila Zwycięzca powinien podać model wybranego przez siebie obuwia oraz rozmiar.
11. Po otrzymaniu przez Organizatora informacji dot. wygranej oraz danych adresowych, o których mowa w punkcie 10, nagrody zostaną wysłane zwycięzcom pocztą lub kurierem w terminie wyznaczonym przez Organizatora jednak nie później niż 14 dni od daty przysłania maila o którym mowa w pkt. 9 rozdział 2 niniejszego regulaminu
12. Nagroda niewydana w konkursie z przyczyn leżących po stronie zwycięzcy pozostaną w dyspozycji Organizatora.

6. NADZÓR NAD PRAWIDŁOWOŚCIĄ PRZEPROWADZENIA KONKURSU

1. Organem dokonującym weryfikacji przyznania nagrody oraz decydującym o przyznaniu nagrody, o których mowa w pkt. 4.1, będzie komisja konkursowa.
2. Komisja konkursowa składa się z 3 członków powołanych przez Organizatora.
3. Komisja konkursowa dokonując weryfikacji zgłoszeń konkursowych, weźmie pod uwagę prawidłowość przesłanych zgłoszeń zgodnie z niniejszym regulaminem oraz kryterium oryginalności wykonania zadania konkursowego.

7. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia konkursu uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania konkursu, jednakże nie później niż w terminie 31 dni od ostatecznego dnia wydania nagród. O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
2. Pisemna reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika i ewentualnie numer telefonu kontaktowego, a także dokładny opis i powód reklamacji, adres email, z którego wysłane zostało zgłoszenie, treść wysłanego zgłoszenia, datę i godzinę wysłanego zgłoszenia.
3. Reklamacja winna być zgłoszona na adres Organizatora. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych, od daty ich otrzymania przez Organizatora.
4. Organizator rozpatrywać będzie reklamacje na podstawie regulaminu.
5. Uczestnik o decyzji Organizatora zostanie powiadomiony listem poleconym, wysłanym na adres wskazany w reklamacji w terminie 7 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji.

8. OGRANICZENIE ROSZCZEŃ

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie zwycięzców konkursu.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie dokonane zgłoszenia przez uczestników konkursu.

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin konkursu dostępny będzie w biurze Organizatora: FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9 oraz www.fit.pl
2. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Wszelkie spory i roszczenia wynikłe z realizacji postanowień niniejszego Regulaminu rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy ze względu na siedzibę Organizatora.
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdować będą przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl