Czy najtańsze diety pudełkowe w Polsce kosztują do 30 zł?

Dieta pudełkowa wbrew pozorom nie musi kosztować dużo. Aktualnie do wyboru mamy sporo różnorodnych ofert, które odznaczają się atrakcyjnymi cenami i bardzo dobrą jakością! Gdzie zatem znaleźć smaczną i zdrową dietę pudełkową? Czy najtańszy catering tego typu może nas kosztować do 30 złotych?
2024-04-13 10:30
Udostępnij
Czy najtańsze diety pudełkowe w Polsce kosztują do 30 zł?

Tani catering dietetyczny

Poszukiwanie taniego i zdrowego cateringu dietetycznego nie musi być trudnym zadaniem. Z pomocą przychodzi paczkasmaku.pl, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów! W tym miejscu znajdziemy różne rodzaje diet o różnych kalorycznościach, tak aby można było je dopasować do swoich oczekiwań i preferencji. Okazuje się, że najtańsza dieta pudełkowa kosztuje już od 29.00 zł za dzień za 5 posiłków. Gdy zależy nam na największych oszczędnościach, możemy postawić na dietę wegetariańską 1200 kcal. 

Szeroka oferta diet pudełkowych

Diety pudełkowe niejedno mają imię, a ich wybór jest zawsze kwestią indywidualną. Możemy postawić przykładowo na dietę:

  • Wegetariańską
  • Wege z rybami
  • Ketogeniczną
  • Klasyczną
  • Z niskim indeksem glikemicznym

Jak już wiemy, istnieje możliwość dopasowania diety do swojego celu kalorycznego (od 1200 kcal do 3000 kcal). 

Oszczędności i wygoda

Dlaczego warto wybrać zdrową i smaczną dietę pudełkową? Klienci wskazują na liczne zalety, takie jak codzienna wygoda, komfort, oszczędności, czy też bardzo dobra jakość produktów. Pamiętajmy o tym, że aktualnie branża spożywcza często stawia na nieczystą grę promocjami, natomiast w Paczce Smaku zawsze jest niska cena, bez żadnej okazji! Nie musimy zatem czekać na duże zniżki, gdyż do dyspozycji mamy dietę pudełkową już od 29.00 złotych za dzień. 

Bardzo ważne jest to, że tak niska cena nie oznacza kiepskiej jakości produktów - wynika głównie z przygotowania ograniczonej ilości posiłków w ciągu dnia. Cateringi oferujące wybór menu muszą przygotować dziennie nawet do 80 różnych dań, co generuje dodatkowe koszty zakupu, logistyki i przechowywania. Natomiast przy diecie gotowej można korzystać z redukcji ilości posiłków na dzień, nawet o 50%, co z kolei jest jednoznaczne z oszczędnościami dla klientów! Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób interesuje się gotowymi dietami pudełkowymi, które kosztują niewiele i są niezwykle smaczne oraz zdrowe. 

Dla kogo dieta pudełkowa?

Kto może skorzystać z taniej diety pudełkowej? Okazuje się, że jest to świetne rozwiązanie praktycznie dla każdego - od sportowców, studentów, osoby zabiegane, po młode mamy, osoby odchudzające się, czy też nie lubiące gotować. Atrakcyjna cena to jeden z najważniejszych atutów diety pudełkowej od Paczki Smaku. Oczywiście korzyści jest znacznie więcej, o czym można przekonać się, zamawiając wygodny catering dietetyczny z dostawą pod same drzwi. 

Jak widzimy, najtańsze diety pudełkowe są dostępne dla klientów na wyciągnięcie ręki. Nie musimy nawet wychodzić z domu, aby zamówić gotowe dania na cały dzień, dodające energii, zdrowia i witalności.