Duo Chlorofil - zielono mi czyli wiosenny detoks w wersji PRO

Wiosna jest tym wyjątkowym czasem w roku, kiedy niemal intuicyjnie zaczynamy podążać za budzącą się do życia naturą. To właśnie pierwsze, ciepłe promienie słońca zwykle motywują nas do większej troski o własne zdrowie i wygląd. Po zwykle trudnych dniach przesilenia wiosennego staramy się korzystać z długich ciepłych dni, często lekko modyfikujemy dietę, stajemy się bardziej aktywni oraz decydujemy się zrzucić nadprogramowe kilogramy. Żeby jednak nasze starania odniosły oczekiwany skutek musimy przede wszystkim pozbyć się niechcianego balastu, który skutecznie niweluje nasze starania. Pierwszym krokiem jest tu mądra i odpowiedzialna detoksykacja organizmu, dzięki której wkroczymy w kolejne wiosenne dni pełni energii. Odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie jest DuoLife Chlorofil, który dzięki swojemu dobroczynnemu działaniu nazywany bywa nawet „płynną energią”. Wyjątkowa kompozycja w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn.
2022-06-07 00:00
Udostępnij
Duo Chlorofil - zielono mi czyli wiosenny detoks w wersji PRO

Zielona energia

Nie od dziś kolor zielony kojarzy się z życiem, zdrowiem, naturą i energią. I co najważniejsze ma to swoje mocne fundamenty. Przecież to właśnie dzięki zielonemu barwnikowi – czyli właśnie chlorofilowi rośliny mają tak wiele właściwości, z których możemy korzystać dbając o zdrowie i wygląd. Naturalny chlorofil alkalizuje środowisko wewnętrzne organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także – poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku – wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

Nic nie zapewni takiego wsparcia dla wiosennego detoksu jak naturalna chlorofilina, która posiada silne właściwości alkalizujące, pobudza eliminację potencjalnie szkodliwych toksyn i karcenogenów z organizmu, opóźnia procesy utleniania komórkowego, zapobiega przedwczesnemu starzeniu i eliminuje wolne rodniki. Ponadto wzmacnia immunologię organizmu, optymalizuje i utrzymuje dobry stan zdrowia. Dzięki zawartości miedzi, która tak jak żelazo doskonale transportuje tlen, cząsteczki chlorofiliny są w stanie podróżować po całym organizmie. Zawdzięcza to swojej budowie – zbliżonej do cząsteczki hemu znajdującego się w naszej krwi – nazywana jest nawet „zieloną krwią”.

Chlorella jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy „superfoods”. Skutecznie pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.

Znajdujący się w składzie DuoLife Chlorofil jęczmień uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Dodatkowo ma silne właściwości przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Z kolei lucerna jest niezastąpionym źródłem białka, dzięki czemu wzmacnia, w naturalny sposób oczyszcza i przyspiesza regenerację organizmu. Kolejny ze składników to olejek miętowy, który od setek lat jest znany i stosowany jako doskonały środek antyseptyczny. Oznacza to, że wyjątkowo skutecznie wspomaga oczyszczanie organizmu, niszcząc drobnoustroje zagrażające sprawnemu funkcjonowaniu układu immunologicznego. Ponadto pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

Detoks na najwyższym poziomie

Innowacyjne połączenie naturalnych składników zawartych w DuoLife Chlorofil nie zawiera żadnych konserwantów oraz wzmacniaczy smaku. Biologicznie czynne składniki tego produktu gwarantują najwyższą jakość i zwiększoną przyswajalność. To właśnie dzięki połączeniu naturalnych składników od tysięcy lat wykorzystywanych w medycynie naturalnej z najnowszymi osiągnięciami medycyny akademickiej. Suplementacja DuoLife Chlorofil to gwarancja detoksu na najwyższym poziomie. Oczyszczanie organizmu przy zastosowaniu najlepszych możliwych składników to pewność, że codziennie dostarczamy sobie tego, co konieczne do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia. Wiosenny detoks powinien być jedynie wstępem do zmiany trybu życia i nawyków żywieniowych, które zaowocują lepszym samopoczuciem i wyglądem, a nic w tym nie pomoże tak skutecznie jak DuoLife Chlorofil.