Zbliżająca się wiosna zachęca nas do wprowadzenia zasad zdrowego trybu życia i lżejszej diety. Jeśli zastanawiasz się, co jeść na drugie śniadanie lub przekąskę, podpowiadamy – Salatino, czyli sałatki z tuńczykiem, cennymi zbożami oraz superfoods. Sałatki ułatwiają regularne jedzenie, są niskokaloryczne, pełnowartościowe, nie mają konserwantów i wzmacniaczy smaku
2018-04-09 00:00
Udostępnij
Lekka przekąska do pracy

Salatino to lekka i smaczna przekąska, zamknięta w praktycznym opakowaniu. Można bez problemu włożyć ją do torebki i cieszyć się w pracy smacznym i zdrowym daniem.

Do testów otrzymaliśmy:

salatino

  • Salatino, 7 zbóż, Tuńczyk z owsem i kamutem
  • Salatino, 7 zbóż, Tuńczyk z jęczmieniem i orkiszem
  • Salatino, Tuńczyk z kuskusem perłowym i suszonymi pomidorami
  • Salatino, Tuńczyk z dzikim ryżem, imbirem i czerwoną papryką
  • Salatino, Tuńczyk z kaszą jaglaną, ciecierzycą i suszonymi pomidorami
  • Salatino, Vege, Peruwiana z komosą ryżową, czerwoną soczewicą i suszonymi pomidorami

Sałatki Salatino dostępne są w wielu smakach. Nam do gustu najbardziej przypadł Tuńczyk z kuskusem perłowym i suszonymi pomidorami. Dużą popularnością cieszyła się także wegańska wersja – Peruwiana z komosą ryżową, czerwoną soczewica i suszonymi pomidorami. Wszystkie składniki idealnie do siebie pasują. Sałatki Salatino to jednocześnie niskokaloryczna przekąska i istna bomba odżywcza. Brak sztucznych barwników czy konserwantów powodują, że podczas posiłku w pracy jesteśmy w stanie dostarczyć naszemu organizmowi najważniejszych elementów piramidy żywienia – pełne ziarno, warzywa i ryby. Nie trzeba nikogo przekonywać, że ryby są bogate w cenne kwasy omega-3, witaminę D oraz mnóstwo składników mineralnych: jod, selen, fluor, magnez, wapń, które wspomagają naszą odporność.

saalatino

Sałatki Salatino to idealna propozycja dla osób aktywnych zawodowo, które cenią sobie wygodę oraz dania wysokiej jakości. Dzięki gotowym do podania produktom, sprawdzą się jako zdrowa i szybka przekąska czy idealne, pełnowartościowe drugie śniadanie.

Plusem przekąsek Salatino są także bardzo poręczne opakowania, które są małe, szczelne, posiadają łatwe otwarcie oraz nie wymagają chłodzenia. Dzięki temu bez obaw możemy je nosić w torebce, a także otworzyć np. w pracy bez stresu, że coś się pobrudzi lub pochlapie.

salatino6

Sałatki mają również małą wartość kaloryczną, tak więc są idealnym rozwiązaniem również dla osób na diecie. To także dobry wybór dla osób zwracających uwagę na źródło pochodzenia składników, ponieważ na opakowaniu podana jest informacja o obszarze łowienia tuńczyka wchodzącego w skład Salatino.  

salatino2

Przekąski od Salatino są idealnym rozwiązaniem dla kobiet dokonujących świadomych wyborów, które lubią wiedzieć co jedzą. Szeroka gama smakowa sprawia, że każda z nas bez problemu znajdzie propozycję dla siebie niemal na każdy dzień tygodnia, która pomoże jej sprostać wyzwaniom dnia codziennego. A wszystko to w tempie, które jest indywidualne dla każdej kobiety i w zgodzie z jej osobistym stylem życia.