Limitowane i obłędnie pyszne Przekąski proteinowe FeelFit o smaku szarlotki z kruszonką

Smakują jak szarlotka mamy, a przy tym zawierają 5 gramów wegańskiego białka w jednej porcji! Przedstawiamy NOWE limitowane Przekąski proteinowe FeelFit o wyśmienitym smaku szarlotki z kruszonką marki Arbonne, które będą Twoim ulubionym jesiennym przysmakiem
2022-12-02 00:00
Udostępnij
Limitowane i obłędnie pyszne Przekąski proteinowe FeelFit o smaku szarlotki z kruszonką

Te wegańskie przekąski zawierają słodkie jabłka, które nadają im tę rozkoszną wilgotność i ciągnącą się konsystencję. Każda porcja zawiera 5 gramów lekkostrawnego, roślinnego białka i będzie wygodną opcją, jeśli masz ochotę na szybko coś zjeść. W składzie przekąsek znajduje się masło słonecznikowe oraz certyfikowany bezglutenowy owies, nie zawierają nabiału i pomagają dostarczać zrównoważonych składników odżywczych, które wspierają ciało i zdrowy styl życia. Produkt opracowany bez użycia sztucznych barwników, aromatów i substancji słodzących; opracowany bez użycia syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy, nabiału i soi. Certyfikowany produkt bezglutenowy.

Wspaniała, zawierająca błonnik przekąska odpowiednia dla całej
rodziny, w tym dzieci!

W ofercie Arbonne dostępne są również przekąski FeelFit o smaku truskawki i białej czekolady oraz cynamonowej kruszonki.