Odżywka proteinowa GreatOne - nasza opinia

Od kilku dni mieliśmy okazję testować produkt Whey Protein marki GreatOne. Do testowania otrzymaliśmy dwa smaki: solony karmel i smak ciasteczkowy. Co sądzimy o odżywce tej formy? Sprawdź!
2018-12-19 00:00
Udostępnij
Odżywka proteinowa GreatOne - nasza opinia

Osoby uprawiające sporty, tak jak w moim przypadku, bieganie, muszą pamiętać o regularnym dostarczaniu  wysokiej jakości białka do organizmu. Dobrze jest sięgać po odżywki białkowe. Odżywka białkowa jest to produkt, który ma za zadanie dostarczyć protein Twojej diecie. Oznacza to, że w produkcie, znajdziemy głównie białka, które posiadają nieznaczne ilości węglowodanów oraz tłuszczy. Zazwyczaj ilość protein w suplemencie sięga 80% masy odżywki. Białka pochodzą głównie z mleka, które otrzymywane są w wyniku procesu filtracji, a frakcje te posiadają skróty WPC, WPI, WPH. Koncentrat białek serwatkowych charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną, przez co uznawane jest za białko pełnowartościowe, które dostarcza kompletu aminokwasów.

 

Na rynku dostępnych jest wiele  odżywek, a wybór spośród nich może przysporzyć wielu problemów.

Testowana przeze mnie odżywka białkowa Pure Whey 80 Protein GreatOne oprócz niepowtarzalnego smaku, ma wiele zalet. Przede wszystkim:

- Posiada wysoką zawartość białka, dzięki obecności koncentratu białka serwatki bez dodatku innych białek. Oznacza to, że może stanowić stały element diety.

- Proszek, szybko rozpuszcza się w mleku lub w wodzie. Robię je za pomocą shakera. Nie ma grudek, piany i wystarczą 3-4 ruchy shakerem i mamy jednolity napój. Piję go na kolację i dodaje do płatków owsianych na śniadania. Zazwyczaj robie je z mlekiem bez laktozy, z wodą ucieka dużo smaku jak na mój gust.  Z mieszanki można przygotować koktajl tylko na bazie mieszanki, jak również jako dodatek do koktajli (tu może być przepis na ulubiony). Proszek szybko się rozpuszcza, zarówno w zimnych mleku czy wodzie, jak i tych w temperaturze pokojowej. znakomite smaki, które miałem okazję testować sprawiają, że wykorzystać je można w formie pysznego deseru, jako dodatek do szejka składającego się z owoców, czy dodatku węglowodanowego w formie ryżu, czy też kaszy. Forma proszku, który dokładnie i szybko się rozpuszcza, to dobry sposób na dostarczenie białek wysokiej jakości. Wystarczy tylko dodatek wody lub mleka i mamy gotową formę białkowego koktajlu, którą możemy spożyć w dowolnej chwili.

- Dzięki wysokiej zawartości BCAA, niskiej zawartości węglowodanów i braku cukrów, odżywka Pure Whey 800 Protein GreatOne przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, chroni mięśnie kości.

Odżywka białkowa firmy GreatOne dostarcza ćwiczącym odpowiednią ilość białek w dziennym zapotrzebowaniu. Białko zachwyciło mnie zarówno smakiem, łatwością rozpuszczania nawet w wodzie gazowanej. Również ilość białka jest bardzo wysoka. Polecam!

 

 

Zalety Pure Whey 800 Protein firmy GreatOne

  • dobry smak
  • dobrze się rozpuszcza
  • efektywność
  • jakość
  • łatwy w przygotowaniu
  • nie pieni się
  • rozpuszczalność
  • skład
  • smak

Produkt dostepny w sklepie www.greatone.pl. Obecnie trwa promocja przy zakupie dóch opakowań 700 g trzecie otrzymamy gratis.