Dorośli i dzieci coraz więcej czasu spędzają przed komputerem. Nie tylko dlatego, że w XXI. wieku stał  się on podstawowym narzędziem do nauki i źródłem pozyskiwania wiedzy w każdym obszarze życia.  Także dlatego, że pełen jest gier, portali społecznościowych i witryn tematycznych, na których można spędzić długie godziny. Zwykle zmęczone oczy nie mają szansy odpocząć także przed telewizorem czy nawet książką czytaną nie zawsze przy odpowiednim oświetleniu
fit.pl
2010-04-22 00:00
Udostępnij
Dla ochrony oczu
Osoby, które spędzają dużo czasu przed monitorem komputera bezwiednie przenoszą wzrok z klawiatury na ekran, co sprawia że ich oczy każdego dnia wykonują kilkadziesiąt tysięcy ruchów. Tymczasem takie jednostajne, monotonne i bardzo intensywne ruchy w połączeniu z promieniowaniem ekranu są bardzo męczące dla oczu. Konieczna jest zatem prawidłowa ochrona wzroku.

Tutaj do akcji wkraczają Kinder Biovital Gumisie z dodatkiem beta-karotenu.

FKW 0260

Preparat dla ochrony oczu to witaminowe żelki przeznaczone dla dzieci powyżej czwartego roku życia, szczególnie zaś zalecane w wieku szkolnym, ze względu na swój skład. Główną ich zaletą jest połączenie beta-karotenu oraz witamin C i E, które odgrywają ważną rolę
w utrzymaniu zdrowego wzroku. Właśnie z uwagi na skład są doskonałym uzupełnieniem codziennej diety dzieci i ograniczają szkodliwość czasu spędzonego przed komputerem lub telewizorem.


Beta-karoten to prowitamina witaminy A i jej najbardziej aktywny izomer. Jest bezpieczną odmianą karotenu, gdyż organizm człowieka przyswaja tylko taką jego ilość, jaka jest mu potrzebna. Beta-karoten korzystnie wpływa na działanie systemu immunologicznego człowieka i prawidłowe funkcjonowanie zmysłu wzroku.

Ma działanie antyoksydacyjne, czyli przeciwutleniające (antyoksydanty są niezbędne do regeneracji i budowy tkanek skóry i zapobiegają jej uszkodzeniom).

Skład preparatu:
  •  beta-karoten
  • Witamina C
  • Witamina B3
  • Luteina
  • Wyciąg z jagód

 

 

 


Suplementy diety Kinder Biovital – witaminy, co się nie nudzą
Na rynku dostępne są obecnie cztery produkty z serii Kinder Biovital: Kinder Biovital Gumisie Multiwitaminy, Kinder Biovital Gumisie z beta-karotenem, Kinder Biovital Gel i Kinder Biovital Płyn. To właśnie ich wyjątkowa różnorodność sprawia, że dzieci nie doznają uczucia monotonii, ponieważ w zależności od zapotrzebowania za każdym razem mogą otrzymać preparat w innej, ale zawsze atrakcyjnej formie. Zalecane są w przypadku braku apetytu, w okresie wzmożonego wysiłku, przemęczenia czy stresu. Zawierają kompleks witamin kluczowych w okresie wzrostu organizmu. Pyszny owocowy smak i atrakcyjna dla najmłodszych forma sprawiają ponadto, że dzieci chętnie i bez kapryszenia zażywają Kinder Biovital – witaminy, co się nie nudzą.

www.fit.pl