fit.pl mobile logo

Moda i jakość - dziecko na wakacjach

Zbliża się sezon urlopowy. Całe rodziny wybierają się na wakacje. Niezależnie od miejsca przeznaczenia dla dziecka wyjazd w nieznane to niezwykłe przeżycie. Pod czujnym okiem rodziców dzieci mają okazję poznać otaczający świat. Podróże kształcą, integrują i budują świat świat dziecka. Jednak rodzice muszą się odpowiednio przygotować, aby móc cieszyć się wyjazdem razem z maluchem. Dziś już nie chodzi tylko o praktyczność ubranek, ale też o ich styl
Moda. W dzisiejszych czasach zmieniło się spojrzenie na modę dziecięcą. Wszystkie kobiety lubią ładnie i modnie wyglądać. Szczególnie na wakacjach lubimy zwracać na siebie uwagę piękną opalenizną czy nową modną sukienką. Od kiedy wielka światowa moda zaczęła wkraczać w dziecięcy świat uwaga ta zaczęła przenosić się na dzieci. Dzisiejsze mamy przywiązują o wiele większą wagę do dziecięcych strojów, które mają coraz mniej dziecięcy charakter.

Trendy. Rynek mody rozwija się dzięki gwiazdom show biznesu, które chcąc zainteresować media wręcz przebierają dzieci za własne kopie. Światowymi liderami w tej dziedzinie są Katie Holmes i Tom Cruise, których córeczka jest bardziej elegancka niż własna mama. Designerskie ubranka lubią też państwo Bekhamowie i Angelina Jolie i Brad Pitt. Można się z tym zgodzić lub nie, ale faktem jest, że na całym świecie o wiele bardziej zwraca się uwagę na wygląd dzieci.

Styl. Dzisiejsze dziecko powinno wyglądać stylowo i elegancko czyli przestrzegać etykiety dotyczącej stroju. Tak jak w przypadku ubrań dla dorosłych rzeczą nadrzędną jest tu odpowiedni dobór stroju do okazji. W podróży liczy się subtelność i praktyczność. Eleganckie marynarki i wieczorowe suknie zostawmy na specjalne okazje. Dzisiejsze dziecięce projekty są kopiami kolekcji dla dorosłych, które posiadają dodatki lub motywy świadczące o tym, do kogo są kierowane. Także wybierając strój pomyślmy najpierw o sobie.

Jakość. Pamiętajmy, że modne ubranka dla dzieci muszą nie tylko ładnie wyglądać, ale również powinny spełniać również swoją pierwotną funkcję. Powinny być starannie wykonane – dotyczy to zarówno stylu i jakości, jak i doskonałej znajomości dziecięcej budowy oraz zwyczajów. Ubierając dziecko w rzecz droższą, lepszej jakości zapewniamy mu wygodę i mamy gwarancję, że tak szybko się nie zniszczy.

Rynek. Z roku na rok na całym świecie powstaje coraz więcej butików z modą dziecięcą, a sklepy internetowe przeżywają rozkwit. W polskich butikach internetowych można znaleźć coraz ciekawszą ofertę najlepszych światowych marek, których produkty są wykonane z najlepszej jakości materiałów i świetnie wykończone. Możemy na przykład ubrać dziecko jak Gwyneth Paltrow czy Jamie Olivier (http://www.coocoo.pl/producenci/bonnie-baby.html) czy Sarah Jessica Parker (http://www.bonniebaby.co.uk/gossip.php).

[-------]

Długa podróż to zarówno dla dziecka jak i jego rodziców ogromne wyzwanie. Trzeba brać pod uwagę słońce, deszcz, zmiany temperatur, klimatyzacje, przeciągi, przesiadki, niespodzianki czy inne „wypadki przy pracy”. Ładnie wyglądające dziecko to świetna zabawa i powód do dumy dla rodziców. Natomiast sama moda to już sztuka także kształtująca osobowość dziecka.W Butiku Coocoo możemy znaleźć następujące marki: Bonnie Baby – brytyjska marka luksusowej odzieży i akcesoriów dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat. Ulubiona marka dzieci Jamie Oliviera, a także Gwyneth Paltrow, która swoje uwielbienie wyraziła słowami: ‘zakochaliśmy się w jakości i delikatności [ubranek Bonnie Baby]’. Norlie – duńska marka obecna od 2005 roku, swoje produkty kieruje dla niemowląt i dzieci w wieku do sześciu lat. Klasyczne wzory ubranek nigdy się nie nudzą i nie przestają być modne, wyróżniają się ponadczasową prostotą i pięknym wykończeniem. Poppy & Ned - to brytyjska firma tworzona z prawdziwą pasją od 2007 roku po to, aby modzie dziecięcej przywrócić niewinność.
Poppy & Ned zapewnia oryginalne kolekcje, które pozwalają dzieciom ubierać się stylowo i wygodnie. FASI kids – polska marka, która powstała po to by dzieci wyglądały elegancko, nie tylko słodko, nudno i bezstylowo. Kolekcja FASI zaprojektowana jest tak, aby zaspokoić tę potrzebę: "dorosłe" kolory, najlepsze wzory, najłatwiejsze zapięcia, i przede wszystkim najlepszej jakości materiały - wszystko to sprawia, że jest to wyjątkowa propozycja na rynku. 
AraVore Babies - to kolekcja wspaniałych ubranek i pościeli dziecięcej w wymarzonych kolorach i połączone z tradycyjną stylistyką. Każdy element kolekcji jest haftowany, szydełkowany i zszyty przez krawcowe z Asuncion, stolicy Paragwaju, i wykonuje się go jedynie z najbardziej miękkiej bawełny lub wełny merynosów. Pasito a pasito - hiszpańska marka, której historia sięga 1995 r., kiedy jej pomysłodawcy postanowili stworzyć linię produktów dla dzieci, które wyróżniały się jakością, dbałością o szczegóły, przy jednoczesnym zachowaniu użyteczności. Produkty pasito a pasito kupują matki, które w poszukiwaniu perfekcji doceniają detale oraz dobry smak. To one tworzą wyjątkowy styl marki pasito a pasito.
 

 

 

 

 

 

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl