Spodnie Reima - idealne na zimowy spacer

Minusowe temperatury i oblodzone chodniki często bywają dla młodych rodziców przeszkodą w spacerach z dzieckiem. Dla zdrowia malucha istotne jest jednak, żeby miał kontakt ze świeżym powietrzem także zimą. Na szczęście do spacerów podczas zimowej aury można się odpowiednio przygotować. Bardzo istotną kwestią jest ubiór dziecka, który zapewni poczucie bezpieczeństwa zarówno dziecku, jak i rodzicom
fit.pl
2016-01-18 00:00
Udostępnij
Spodnie Reima - idealne na zimowy spacer

Zdarza się, że rodzice w trakcie największych mrozów rezygnują ze spacerów z maluchem. Przyczyną jest troska o zdrowie dziecka, a także lęk przed ewentualnym wypadkiem na śliskiej powierzchni. Zamiast rezygnacji z codziennej dawki świeżego powietrza, warto pomyśleć, jak zminimalizować ryzyko wynikające z kontaktu z zimową aurą.

Zadbaj o odpowiedni ubiór dziecka


Przed wyjściem na spacer zimą pamiętajmy, aby odpowiednio przygotować malucha do mroźnej wycieczki. Podstawą jest odpowiedni ubiór dziecka. Warto postawić na bieliznę termoaktywną, polar oraz zapewnającą ochronę odzież wierzchnią. Oprócz odpowiedniej kurtki warto postawić na spodnie, które zapewnią dziecku ciepło i nie będą krępowały jego ruchów.

spodnie3

Spodnie zimowe fińskiej fimy Reima są idealne dla aktywnych maluchów. Idealnie dopasowują się do ciała dziecka, chroniąc malucha przed zimnem i chłodem. Są w pełni wodoodporne, wiatroszczelne, wykonane z niezwykle trwałego materiału i nadają się na każdą pogodę i do każdej aktywności.  Z powodzeniem stosowaliśmy je podczs wypadów na łyżwy czy zimowych spacerów z psem po lesie.

Spodnie są lekkie, cienkie, a nie zdarzyło się żeby przemokły lub żeby synwi było zimno. Cena, choć nie jest niska na pewno jest adekwatna do jakości. Ja polecam z czystym sumieniem! Reima to odzież pomyślana pod kątem aktywności dzieci na świeżym powietrzu i stale udoskonalana pod tym kątem. Odzież wierzchnia i bielizna termiczna - wszystko to razem sprawia, że bycie na śniegu, mrozie albo w deszczu i na wietrze jest frajdą. Spodnie są wygodne w użytkowaniu i ubieraniu. Trzylatek bez problemu założy je samodzielnie.

Fińska firma zachęca maluchy do aktywności na świeżym powietrzu. Zapewnia nie tylko wygodne, nieprzemakalne ubrania. Dodatkowym plusem jest motywująca usługa łącząca technologie ubieralne i mobilne, poprzez mały czujnik aktywności ReimaGo. Zapewnia on dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. Motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

spodnie2

Czujnik wystarczy wpiąć go w kieszęń spodni, połączyć się z aplikacją i można kontrolować aktywność malucha.

reima

Aplikacja ReimaGo to nic innego jak gra, w której energia naszej postaci jest uzależniona od aktywności naszego dziecka. Im więcej dziecko się rusza, tym szybciej dostajemy się na kolejny poziom aktywności. W aplikacji dzieci mogą wybrać się w wirtualną i pełną aktywności podróż dookoła świata, odwiedzając m.in. metropolie czy tropikalną dżunglę.

 

spodnie5_1

 

Początkowo miałam problemy, aby połączyć się z aplikacją, ale po kilku próbach czujnik połączył się z telefonem i mogliśmy w pełni skorzystać z aplikacji. Choć szczerze przyznam, że czasem zapominałam włączyć aplikację, przez co nie doszliśmy na wysoki poziom. Myślę, że im starsze dziecko, bardziej zaprzyjaźnione z telefonami, tym bardziej będzie zaangażowane w zdobywanie kolejnych poziomów. Aplikacja to fajna zabawa dla dzieci i rodziców. Pozwala monitorować aktywność dziecka i czerpać z niej radość. Dzięki niej łatwiej motywować dziecko do ruchu.

reima3

 

spodnie

Odzież Reima to wysokiej jakości produkt, który sprawi, że nawet zimą dziecko może cieszyć się z bycia aktywnym, gdyż wiatr, mróz, śnieg nie przeszkodzi mu w radosnej zabawie. Dodatkowo aplikacja ReimaGo pomaga zachęcić dziecko do ruchu na świeżym powietrzu. Reima to wspaniały produkt dla całej rodziny. Dzięki produktom tej firmy wszyscy domownicy będą mogli cieszyć się z aktywnej zimy. 


www.dziecko.fit.pl