fit.pl mobile logo

Spodnie Reima - idealne na zimowy spacer

Minusowe temperatury i oblodzone chodniki często bywają dla młodych rodziców przeszkodą w spacerach z dzieckiem. Dla zdrowia malucha istotne jest jednak, żeby miał kontakt ze świeżym powietrzem także zimą. Na szczęście do spacerów podczas zimowej aury można się odpowiednio przygotować. Bardzo istotną kwestią jest ubiór dziecka, który zapewni poczucie bezpieczeństwa zarówno dziecku, jak i rodzicom

Zdarza się, że rodzice w trakcie największych mrozów rezygnują ze spacerów z maluchem. Przyczyną jest troska o zdrowie dziecka, a także lęk przed ewentualnym wypadkiem na śliskiej powierzchni. Zamiast rezygnacji z codziennej dawki świeżego powietrza, warto pomyśleć, jak zminimalizować ryzyko wynikające z kontaktu z zimową aurą.

Zadbaj o odpowiedni ubiór dziecka


Przed wyjściem na spacer zimą pamiętajmy, aby odpowiednio przygotować malucha do mroźnej wycieczki. Podstawą jest odpowiedni ubiór dziecka. Warto postawić na bieliznę termoaktywną, polar oraz zapewnającą ochronę odzież wierzchnią. Oprócz odpowiedniej kurtki warto postawić na spodnie, które zapewnią dziecku ciepło i nie będą krępowały jego ruchów.

spodnie3

Spodnie zimowe fińskiej fimy Reima są idealne dla aktywnych maluchów. Idealnie dopasowują się do ciała dziecka, chroniąc malucha przed zimnem i chłodem. Są w pełni wodoodporne, wiatroszczelne, wykonane z niezwykle trwałego materiału i nadają się na każdą pogodę i do każdej aktywności.  Z powodzeniem stosowaliśmy je podczs wypadów na łyżwy czy zimowych spacerów z psem po lesie.

Spodnie są lekkie, cienkie, a nie zdarzyło się żeby przemokły lub żeby synwi było zimno. Cena, choć nie jest niska na pewno jest adekwatna do jakości. Ja polecam z czystym sumieniem! Reima to odzież pomyślana pod kątem aktywności dzieci na świeżym powietrzu i stale udoskonalana pod tym kątem. Odzież wierzchnia i bielizna termiczna - wszystko to razem sprawia, że bycie na śniegu, mrozie albo w deszczu i na wietrze jest frajdą. Spodnie są wygodne w użytkowaniu i ubieraniu. Trzylatek bez problemu założy je samodzielnie.

Fińska firma zachęca maluchy do aktywności na świeżym powietrzu. Zapewnia nie tylko wygodne, nieprzemakalne ubrania. Dodatkowym plusem jest motywująca usługa łącząca technologie ubieralne i mobilne, poprzez mały czujnik aktywności ReimaGo. Zapewnia on dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. Motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

spodnie2

Czujnik wystarczy wpiąć go w kieszęń spodni, połączyć się z aplikacją i można kontrolować aktywność malucha.

reima

Aplikacja ReimaGo to nic innego jak gra, w której energia naszej postaci jest uzależniona od aktywności naszego dziecka. Im więcej dziecko się rusza, tym szybciej dostajemy się na kolejny poziom aktywności. W aplikacji dzieci mogą wybrać się w wirtualną i pełną aktywności podróż dookoła świata, odwiedzając m.in. metropolie czy tropikalną dżunglę.

 

spodnie5_1

 

Początkowo miałam problemy, aby połączyć się z aplikacją, ale po kilku próbach czujnik połączył się z telefonem i mogliśmy w pełni skorzystać z aplikacji. Choć szczerze przyznam, że czasem zapominałam włączyć aplikację, przez co nie doszliśmy na wysoki poziom. Myślę, że im starsze dziecko, bardziej zaprzyjaźnione z telefonami, tym bardziej będzie zaangażowane w zdobywanie kolejnych poziomów. Aplikacja to fajna zabawa dla dzieci i rodziców. Pozwala monitorować aktywność dziecka i czerpać z niej radość. Dzięki niej łatwiej motywować dziecko do ruchu.

reima3

 

spodnie

Odzież Reima to wysokiej jakości produkt, który sprawi, że nawet zimą dziecko może cieszyć się z bycia aktywnym, gdyż wiatr, mróz, śnieg nie przeszkodzi mu w radosnej zabawie. Dodatkowo aplikacja ReimaGo pomaga zachęcić dziecko do ruchu na świeżym powietrzu. Reima to wspaniały produkt dla całej rodziny. Dzięki produktom tej firmy wszyscy domownicy będą mogli cieszyć się z aktywnej zimy. 


www.dziecko.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
gabka5655

Serdecznie polecam trenera Mgr Igora Mieńkowskiego Wejdź na stronę WWW.IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl