Torba dla aktywnych Mam

Piękna damska torba, torebka lub kopertówka to “mroczny przedmiot pożądania” każdej kobiety. Damska torebka wiele mówi o swojej właścicielce, wystarczy zajrzeć do środka i można ujrzeć “jak w zwierciadle” kobiecą duszę  
fit.pl
2010-08-17 00:00
Udostępnij
Torba dla aktywnych Mam
file4c585a98a06a5 201008032006Torebka to wizytówka każdej kobiety i jej znak rozpoznawczy. Stanowi mocny akcent stroju - obok włosów, uczesania i obuwia - gdyż dzieli sylwetkę “na pół”, gdzieś tam, gdzie instynktownie zatrzymuje się nasz wzrok. Dlatego przy przyglądaniu się komuś w pierwszej kolejności zwrócimy uwagę właśnie na torebkę.
 

Jednocześnie jest to tzw. baza: centrum dowodzenia, pogotowie, biuro rachunkowe, sekretariat i centrala telefoniczna w jednym: kalendarz (najlepiej już na przyszły rok), komputer, telefon (tak, ale rozładowany, gdzie się podziała ładowarka), książka (kiedy ją wreszcie skończę czytać?), lekarstwa (termin ważności wprawdzie nie minął, ale brakuje ulotki), notesy, okulary (ktoś wczoraj przypadkiem na nie nadepnął), recepty, dokumenty, paragony z pralni, gwarancje, kilka kompletów kluczy (żaden nie pasuje do zamka), nieuregulowane mandaty… Musi więc pomieścić wszystkie przedmioty i bibeloty, które będą nam potrzebne w ciągu długiego dnia, (i które bez problemu odnajdziemy), w pracy, po pracy, w drodze do szkoły, z przedszkola, na zakupy, ale też podczas odpoczynku – na zasłużonym urlopie.

Odpowiednia dla nas torba jest niezbędna, tak jak kalendarz, kartka papieru i ołówek. Codziennie, przemyślane pakowanie torby (tak jak przygotowywanie listy zadań do wykonania w ciągu dnia) to już połowa sukcesu; to dyscyplinuje i organizuje nasze życie, czyli de facto je ułatwia. Uwaga, znaleźliśmy taką idealną torbę dla Mam! Hurra!

 

[-------]


mama%20w%20parku-prasa-kopia1My Mom’s Bag to ekologiczna torba Ziabaqlu na każdą okazję. Jest totalna i multifunkcjonalna. Torba Mamy idealnie sprawdzi się na spacerze z maluchem, w parku, w lesie, w samochodzie, na wakacjach, na plaży, nad jeziorem. Torba ma ciekawą konstrukcję, jest wykonana ze 100% bawełny najwyższej jakości i jest bardzo pojemna. To przykład sportowego szyku, bez pretensji do elegancji, za to praktycznego, oszczędnego i wygodnego. Poza tym, że torba dla Mam jest ‘chic’, można ją nazwać torbą ‘totalną’, gdyż potrafi pomieścić wszystko, czego potrzebujesz. To absolutny ‘must have’ tego lata!

Dostępne kolory toreb dla Mam to: Sand - piaskowy, Summer Stripes – letnie, błękitne paseczki, Blue – śliczna akwamaryna, Pink - magenta, Violet - purpurowy, (jak Purpurowa Róża z Kairu…). Wybierz kolor swojej torby Mamy w zależności od Twojego nastroju. Wymiary torby: długość 80 cm, szerokość 50 cm, a szerokość paska na ramię 18 cm.


W środku torby jest kieszonka z wydzielonymi przegródkami: jedną na telefon i drugą na portfel. Długi pasek pozwala nosić torbę przepastnie albo zawiesić ją na rączce wózka, albo silnym ramieniu Taty... Jest bardzo pojemna, pomieści wszystko: piłkę do zabawy, wiaderko, foremki, pieluszki, krem na oparzenia, butelkę, zabawkę, ręcznik i milion innych potrzebnych rzeczy. Z Twoim maluszkiem wszystko może Ci się przytrafić, więc wszystko się przyda.


Torba przeznaczona jest dla każdej aktywnej Mamy, która zawsze czuje się młodo, bez względu na wiek, ma mnóstwo energii, szybko myśli i błyskawicznie działa panując nad codziennym chaosem i szaleństwem. I najważniejsze: jest skierowana dla tych Mam, które kochają torby. Zorganizowana Mama jest zawsze przygotowana na zmiany planów, kaprysy pogody, niespodzianki.

W końcu macierzyństwo mobilizuje każdą Mamę do dobrego zarządzania swoim czasem. Każda chwila jest cenna, każdy moment niepowtarzalny, dlatego nie warto tracić czasu, gdyż zawsze nam go brakuje. Zorganizuj się!

fot.: www.ziabaqlu.pl

www.fit.pl