VI Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu FAMILY CUP 2012 w Puławach

W sobotę (24 listopada) od 10.00 pływalnia MOSiRu będzie żyć rodzinnym pływaniem, które przy okazji będzie także lubelską edycja VI Amatorskich Mistrzostw Polski w Pływaniu FAMILY CUP 2012
fit.pl
2012-11-15 00:00
Udostępnij
VI Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu FAMILY CUP 2012 w Puławach
plywanie dzieciStartować mogą wszyscy bez względu na wiek i miejsce zamieszkania (startować mogą zawodnicy z całej Polski). Przedszkolacy będą pokonywać połowę długości basenu (12,5 m), pozostali - 25 m. Rodziny będą musiały przepłynąć cztery długości. W zawodach można pływać stylem dowolnym, obowiązuje start ze słupka, brzegu lub wody.

W zawodach startują wyłącznie amatorzy - zawodnicy licencjonowaniu startują w osobnej klasyfikacji.

Zapisy na www.familycup.pl lub w dniu zawodów od godziny 9.00 w pływalni MOSiRu przy ul. Partyzantów 11 w Puławach. Pierwszy start o 10.00. Wszelkie szczegóły na stronie www.familycup.pl. W biurze zawodów pobierana jest opłata startowa: dzieci ur. do roku 2006 i młodsze - udział bezpłatny, od 2007 do 1994 - 10 zł, od 1993 - 20 zł.

W zawodach Family Cup każdy może być wygranym - duża pula nagród losowana jest pośród wszystkich zawodników!

VI Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu "Family Cup" 2012

Miesiąc po zakończeniu edycji w kolarstwie górskim po raz kolejny ruszamy z edycją pływacką, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród sportowców amatorów. Z początkiem października rozpoczynamy edycją w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kolejne imprezy z cyklu obejmują prawie całą Polskę - w tym roku musieliśmy niestety zawęzić liczbę eliminacji do 10, dlatego pływaków z województw dla których eliminacje się nie odbędą - zapraszamy do województw ościennych. Z pewnością na pływalniach nie zmieni się jedno - sportowa i rodzinna atmosfera, która od lat towarzyszy naszym zawodom.

W tym roku, jak wspomniałem powyżej zawody w pływaniu odbywają się tylko w 10 województwach. Z racji na ogromne zainteresowanie to właśnie województwo lubelskie otrzymało możliwość przeprowadzenia tych zawodów. Do tej pory odbywały się one w Lublinie, jednak postanowiliśmy przenieść zawody bliżej województwa mazowieckiego z powodu ułatwienia zawodnikom uczestniczenia w zawodach również z ościennych województw. Impreza ta jest promocją zdrowego stylu życia już od najmłodszych lat, przez co pływalnie, w których te zawody są organizowane cieszą się jeszcze większym powodzeniem niż poprzednio.

www.dziecko.fit.pl