Największe wagowe metamorfozy gwiazd w 2012r.

Jaki był rok 2012 w blaskach fleszy? Dla wielu gwiazd okazał się niezwykle owocny i znacznie chudszy, bo wśród listy noworocznych postanowień pojawiły się te związane ze szczuplejszą sylwetką. Komu udało się schudnąć i zmienić styl życia?
fit.pl
2012-12-27 00:00
Udostępnij
Największe wagowe metamorfozy gwiazd w 2012r.
odchduzanieStanisław Sojka

Muzyk i kompozytor od lat zmagał się ze sporą nadwagą, ale dopiero w 2012 roku udało się podjąć walkę ze zbędnymi kilogramami. Efektem zdrowego odżywiania i zwiększonej aktywności fizycznej okazała się utrata aż 25 kg. Zmiana nawyków żywieniowych oznaczała także rezygnację z ulubionych używek i napojów wysokoprocentowych. Jak twierdzi sam piosenkarz - opłacało się.

Joanna Kurowska

Aktorka nigdy nie była otyła, a jednak zawsze miała kompleksy z powodu swoich krągłości. Mijający rok okazał się dla niej przełomowy, nie tylko pod względem zawodowym, ale także walki z kilogramami. Kurowska zmieniła swoje przyzwyczajenia żywieniowe, zapisała się na jogę, pilates i zaczęła biegać. Nowa figura aktorki zaskoczyła wszystkich przyjaciół.

Danuta Błażejczyk

Piosenkarka na co dzień stroni od blasków fleszy, dlatego już przyzwyczailiśmy się do jej nieco zaokrąglonej sylwetki. W mijającym roku zdecydowała jednak powalczyć o szczuplejszą figurę. Podczas Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy piosenkarka zaprezentowała wspaniale zgrabną sylwetkę, lżejszą aż o 30 kg!

Stachursky

Jacek Stachursky nigdy nie był typem wysportowanego modela. Lekko "misiowata" postura zachrypniętego przystojniaka zazwyczaj wystarczała, by zauroczyć piszczące fanki na koncertach. Stachursky musiał jednak nieco zmienić swój wizerunek, a wszystko z powodu choroby. Problemy z tarczycą zmusiły piosenkarza do przejścia na dietę, która zaowocowała utratą 17 kilogramów! Teraz Stachursky z powodzeniem może startować na wybiegach!

Anna Guzik

Od zawsze zmagała się z krągłościami, zwłaszcza po kilku sezonach "Heli w Opałach" walczyła z łatką typowej "kury domowej". Dziś nie tylko zachwyca szczupłą sylwetką, ale także formą. Guzik każdego dnia dba o linię, uprawiając liczne sporty i kierując się zasadami zdrowego odżywiania. Aktorka wyeliminowała ze swojego jadłospisu nadmiar chleba, słodkości i makaronów.

Kinga Preis

Nigdy nie należała do szczupłych pań, a liczne role w filmach i serialach wymagały nieco przysadzistej figury. Aktorka postanowiła jednak na dobre rozprawić się ze swoimi kilogramami i dziś bez papierosów, słodkiej kawy i niezdrowych przekąsek czuje się lżej, a przede wszystkim wygląda szczuplej, i młodziej!

www.fit.pl