Wystartowała akcja„MAMA W RUCHU”

1 kwietnia 2015 rozpoczyna się ogólnopolska akcja sportowa "Mama w Ruchu", której będziemy patronować. Akcja będzie aktywność fizyczną Kobiet w Ciąży i Mam, zachęcać do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy i sportowy, a przede wszystkim pokazywać, w jaki sposób można znaleźć czas na sport i jak ćwiczyć wspólnie z dzieckiem. Akcja będzie również angażować Tatusiów do pomocy Mamom w znalezieniu czasu dla siebie 
fit.pl
2015-04-01 00:00
Udostępnij
Wystartowała akcja„MAMA W RUCHU”
W akcji bierze udział przeszło 70: kluby sportowe, gabinety urody i odnowy biologicznej, firmy produkujące odzież sportową oraz firmy produkujące ubrania, akcesoria i zabawki dla dzieci, które w tym okresie udzielą zniżki Kobietom w ciąży, Mamom z dzieckiem lub z całą rodziną na hasło: „mamawruchu”. Udział w akcji będzie cały czas otwarty, firmy, kluby oraz gabinety będą mogły do niej dołączać przez cały czas trwania akcji.

mama%20w%20ruchu plakat

Patronami honorowymi akcji są: Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej oraz Fundacja Rodzić Po Ludzku. Partnerem akcji jest portal MAMDZIECKO.INTERIA.PL. Patronami medialnymi: Magazyn Dobra Mama Dobra Mama, Portale Parentingowe: Mądrzy Rodzice, Baby-Shower, www.mjakmama24.pl, Świadoma Mama, Mamo Pracuj, Portal fit.pl. Patronują również fundacje: Fundacja RoRo i Fundacja Fascynacje.

Pomysłodawcą akcji jest Maja Falkiewicz-Gancarz, mama 11-miesięcznego Adasia i autorka bloga www.bemam.pl.

Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy zarówno Tatę, jak i Mamę do przyłączenia się do naszej akcji, która trwać będzie w dniach od 1 kwietnia do 31 maja 2015.

Strona akcji: http://www.bemam.pl/mamawruchu/

Fanpage Akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/tato.pomaga.mamie

Pytania można kierować na adres: maja.bemam@gmail.com

Patronem medialnym akcji "MAMA W RUCHU" jest portal fit.pl

www.dziecko.fit.pl