II edycja zajęć dla świeżo upieczonych mam

Po raz drugi Pola Mokotowskie zapełnią się młodymi mami, które chcą po ciąży zrzucić zbędne kilogramy i ćwiczyć razem z dzieckiem. Rusza II Edycji programu BE FIT MOM, którego misją jest stworzenie społeczności świeżo upieczonych mam – fit mam 
fit.pl
2015-04-15 00:00
Udostępnij


14 kwietnia ruszłya II Edycja programu BE FIT MOM, który realizowany jest na Polach Mokotowskich. Zajęcia dbywają się w każdy wtorek i czwartek o godz 10:00 w kameralnych grupach, aby każda z mam była mogła wpełni skorzystać z doświadczenia autorki. Do grupy może dołączyć każda kobieta będąca około 6-8 tyg po porodzie i około 12 tygodni po cesarskim cięciu.

BE FIT MOM jest częścią projektu FitMom.pl, którego misją jest stworzenie społeczności świeżo upieczonych mam, które postanowiły, że będą FIT. Wzajemne wsparcie w podjętym wyzwaniu oraz dzielenie się ze sobą wszelkimi "niedolami" macierzyństwa dodatkowo pomaga.

Autorski program BE FIT MOM to pierwszy w Polsce tego typu program aktywności fizycznej. Nowatorskie podejście opiera się na zasadzie 3 w 1: matka, dziecko i... wózek w oprawie świeżego powietrza. O zaletach przebywania na świeżym powietrzu nie ma potrzeby nawet wspominać.

Wszystkie mamy dzięki BE FIT MOM będą mogły uprawiać sport, niezależnie od pory dnia, w trakcie spaceru po parku, pchając przed sobą wózek, a w nim swój skarb.

Jest to program, w którym dziecko nareszcie przestało być "przeszkodą" w jego realizowaniu - ba, rosnąca z tygodnia na tydzień waga ciała bobasa jest jego atutem.

Więcej informacji o zapisach i o idei programu znajdziesz tu: https://www.facebook.com/pages/Fit-Mom/317010611803817?ref=aymt_homepage_panel

www.fit.pl