1 kwietnia rozpoczęła się ogólnopolska akcja sportowa dla Mam i Kobiet w ciąży - "Mama w Ruchu", która trwa do 31 maja 
fit.pl
2015-05-04 00:00
Udostępnij
Akcja MAMA W RUCHU na półmetku
Czego dotyczy Akcja?

Akcja promuje aktywność fizyczną Kobiet w Ciąży i Mam, zachęca do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy i sportowy oraz pokazuje w jaki sposób można znaleźć czas na sport i jak ćwiczyć wspólnie z dzieckiem. Akcja angażuje również Tatusiów do pomocy Mamom w znalezieniu czasu dla siebie.

mama-ruch

Przebieg akcji

Akcja trwa 61 dni. Pierwszy miesiąc mamy już za sobą. Do końca pozostało jeszcze 27 dni, podczas których na stronie akcji pojawi się wiele cekawych artykułów, a w różnych miejscach w Polsce odbędą się darmowe zajęcia i wykłady. Do 26 maja trwa Konkurs akcji Mama W Ruchu, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. W najblizszym czasie pojawią się również kolejne wyzwania sportowe dla uczestniczek.

Oprócz tego, do 31 maja na hasło #mamawruchu ok. 200 klubów sportowych, gabinetów urody i dietetyki, oraz firm produkujących ubrania, akcesoria i zabawki dla dzieci z całej Polski udziela Mamom i Kobietom w ciąży atrakcyjnych zniżek.

Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej wyróżniło Akcję, obejmując ją patronatem honorowym. Partnerem akcji jest portal MAMDZIECKO.INTERIA.PL. Patronami medialnymi: Magazyn Dobra Mama, Serwis rodzicielski Mądrzy Rodzice, Portale Parentingowe: Baby-Shower, www.mjakmama24.pl, Świadoma Mama, Mamo Pracuj, Mama i Sport, Portal sportowy fit.pl. oraz Portal dietetykpraca.pl. Akcji patronują również fundacje: Fundacja RoRo i Fundacja Fascynacje.

Pomysłodawcą akcji jest Maja Falkiewicz-Gancarz, autorka bloga www.bemam.pl i mama rocznego Adasia.

Kto może wziąć udział w akcji?

Akcja dedykowana jest Mamom i Kobietom w ciąży, ale o udział w niej proszeni sa również Ojcowie.
Kluby sportowe, gabinety urody i firmy z całej Polski mogą dołączyć do akcji przez cały okres jej trwania.

Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy zarówno Mamę, jak i Tatę do przyłączenia się do akcji „Mama W Ruchu”, która trwa do 31 maja 2015.

Strona akcji: http://www.bemam.pl/mamawruchu/

Fanpage Akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/blog.bemam?ref=hl

Patronem medialnym akcji "MAMA W RUCHU" jest portal fit.pl

www.fit.pl