Anna Lewandowska otwiera nowe studio w Hiszpanii

Anna Lewandowska otwiera nowe studio EDAN Studios w Barcelonie, które łączy fitness, pilates, szkołę tańca i warsztaty kulinarne. Studio powstaje we współpracy z Jonathanem Fisherem, właścicielem TRIB3 i Holmes Place Brands.
Aleksandra Załęska
2024-06-18 15:20
Udostępnij
Anna Lewandowska otwiera nowe studio w Hiszpanii
fot. materiały prasowe

Studio EDAN w prestiżowej dzielnicy Eixample w Barcelonie powstaje we współpracy z Jonathanem Fisherem, właścicielem TRIB3 i Holmes Place Brands. Fisher, zarządzający pięcioma sieciami klubów fitness w 14 krajach, wnosi swoją wiedzę i wsparcie merytoryczne do projektu. Otwarcie studia planowane jest na wrzesień. Studio będzie oferować różnorodne formy aktywności, od intensywnych treningów interwałowych, poprzez pilates, aż po różne style tańców.

— To połączenie mojej działalności, którą konsekwentnie prowadzę od kilkunastu lat w Polsce i aktywności, które rozpoczęłam po przeprowadzce do Hiszpanii. Chciałam otworzyć swoje miejsce w Barcelonie i przybliżyć Hiszpanom filozofię mojego zdrowego stylu życia, zachęcając do dbania o siebie i codziennych aktywności fizycznych – mówi Anna Lewandowska.

W EDAN Studios będzie można uczestniczyć w różnorodnych zajęciach oraz wydarzeniach specjalnych, takich jak warsztaty z dietetyki i wspólne gotowanie. Otwarcie studia planowane jest na wrzesień, a oferta obejmuje różne pakiety wizyt, zaczynając od 69 euro za 4 wizyty miesięcznie.

— To pierwsze, tego typu multi-butikowe studio w Europie, które będzie oferować taką różnorodność zajęć i możliwość udziału w części kulinarnej. W ramach jednego pakietu, nasi goście sami będą mogli decydować, na jaką aktywność mają danego dnia ochotę – opowiada Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska stawia sobie za cel stworzenie zaangażowanej społeczności, dlatego oprócz wymienionych form aktywności, jej studio będzie także organizować specjalne wydarzenia.

„Będą to różnorodne spotkania – od miłego spędzania czasu w gronie znajomych, na przykład podczas wspólnego gotowania, po warsztaty z zakresu dietetyki, które będą służyć edukacji i pomocy w zmianie nawyków żywieniowych” – dodaje Anna.

„Dzięki wcześniejszym boot campom i wspólnym treningom, udało mi się zbudować społeczność, która teraz będzie się gromadzić wokół EDAN” – wskazuje.

„W przyszłości planuję również organizować Healthy Weekendy i Campy by Ann, które cieszą się dużym zainteresowaniem w Polsce” – podkreśla.

Wstęp do EDAN jest bezpłatny, natomiast oferowane są różne miesięczne pakiety, na przykład podstawowy pakiet EDAN4 obejmuje 4 wizyty na dowolnych zajęciach grupowych (fitness, pilates, taniec) i kosztuje 69 euro. Dostępne są także inne warianty, umożliwiające od 8 do nielimitowanej liczby wizyt w studio przez miesiąc.

https://businessinsider.com.pl