fit.pl mobile logo

CityFit Blue Siedlce otwarty

W Galerii Siedlce otwarto klub CityFit Blue Siedlce. To już trzeci klub w formacie Blue i dwudziesty szósty klub sieci CityFit.

Klub CityFit Blue Siedlce to 1000 metrów kwadratowych powierzchni i sprzęt treningowy znanych marek. Obejmuje m. in. specjalnie zaprojektowane, bogato wyposażone klatki treningowe oraz popularny wśród miłośników hip-thurstów „booty-builder”.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, klub jest potwierdzeniem dynamicznej ekspansji formatu Blue w Polsce. Przygotowany pod franczyzę format przystosowany jest do mniejszych miast.

CityFit Blue Siedlce wielkie otwarcie

Klub CityFit Blue Siedlce to trzeci klub w formacie Blue otwarty przez CityFit w ciągu roku. 30 sierpnia 2022 roku debiutował klub w Puławach, a trochę ponad trzy miesiące temu, uruchomiony został klub w bydgoskim Fordonie. Sieć nie zwalnia tempa rozwijając koncept docelowo przygotowywany pod franczyzę i skierowany do mieszkańców mniejszych miast.

CityFit Blue to najważniejsze wartości marki CityFit dostosowane do potrzeb i preferencji użytkowników w mniejszych i średnich miastach. Kluby CityFit Blue są czynne siedem dni w tygodniu (także w niedziele i święta) w dogodnych godzinach: od poniedziałku do piątku w godz. 6-23, a w weekendy w godz. 8-20. Kluby CityFit Blue oferują możliwość płatności gotówkowych oraz nowoczesną technologię Smart Hydration, dzięki której klubowicze zyskują bezpłatny dostęp do filtrowanej wody bez limitu, a w ramach atrakcyjnych abonamentów mogą komponować napoje izotoniczne wg własnych preferencji.

– Jednym z naszych głównych wyróżników jest również planowanie przestrzeni. Przede wszystkim chcemy, żeby różne grupy użytkowników, mające różne potrzeby treningowe, były w stanie znaleźć na naszej siłowni miejsce dla siebie w sposób kompletny i bezkolizyjny. Nie śledzimy ulotnej mody treningowej, ale trendy, które trwają zdecydowanie dłużej. Jednym z nich jest trening funkcjonalny, crossowy. Duży procent powierzchni naszego klubu jest przeznaczona dla osób uprawiających taki rodzaj treningu – podkreśla członek zarządu sieci CityFit, Łukasz Gądek.

Racki i klatki treningowe w CityFit Blue

Podobnie jak w przypadku klubów CityFit, członkowie klubów CityFit Blue mają dostęp do wszystkich stref i zajęć grupowych. Korzystają także z udogodnień, takich jak: indywidualne plany treningowe i dietetyczne, cykliczne analizy składu ciała i konsultacje z trenerem, strefa relaksu z możliwością podgrzania posiłku i naładowania telefonu czy WiFi. Klienci mogą również korzystać z funkcji aplikacji CityFit, takich jak rezerwacje zajęć grupowych i treningów personalnych, zarządzanie członkostwem oraz uczestnictwo w programach lojalnościowych z nagrodami.

Klub CityFit Blue Siedlce wyposażony jest w nowoczesny sprzęt fitness. Został funkcjonalnie rozmieszczony w pięciu strefach treningowych: strefa cardio, treningu funkcjonalnego, wolnych ciężarów, maszyn oporowych, sala fitness. Sprzęt przeznaczony do treningu siłowego z dużymi ciężarami został wyposażony w najnowocześniejsze mechanizmy zabezpieczające i zwiększające ergonomię treningu.

– Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy aplikację na QR kody. Stawiamy na wygodę klienta. Mamy także nowoczesne rozwiązania jak Smart Hydration, czyli specjalna strefa nawodnienia. Wystarczy mieć swój bidon, aby nie przejmować się wodą. Dostępna jest dla klubowiczów bez limitu Na rynku wyróżniamy się nie tylko nowinkami technologicznymi, ale i rozwiązaniami proekologicznymi – informuje dyrektor marketingu sieci CityFit, Małgorzata Kulczycka.

– Każdy może obejrzeć klub, porozmawiać z obsługą. Zachęcamy do odwiedzin w CityFit Blue, bo to nowa jakość w Siedlcach. Wyróżnia nas też atmosfera. Jesteśmy dla każdego od 15 do 115 roku życia. Hasło „You fit here” (pasujesz tutaj) nie jest sloganem, ale tak naprawdę jest – dodaje.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl