Wrocław zyskuje nowe miejsce dla pasjonatów aktywności fizycznej – Klub Fitness UP, który otwiera swoje drzwi 8 stycznia, trwając aż do 12 stycznia. To wyjątkowa okazja do udziału w różnorodnych aktywnościach, konkurencjach sportowych, rywalizacjach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.
Aleksandra Załęska
2024-01-08 10:30
Udostępnij
Klub Fitness UP – nowy klub we Wrocławiu

Położony przy ulicy Nabycińskiej 2, w nowoczesnym biurowcu Infinity, Klub Fitness UP nie tylko staje się nową siłownią na mapie Wrocławia, ale także miejscem promującym ekologię, świadome żywienie i troskę o własne zdrowie. Z imponującą powierzchnią 1350 metrów kwadratowych, klub został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i efektywności treningów dla swoich członków.

Różnorodność oferty obejmuje sekcje od zajęć grupowych, poprzez obszary dedykowane wolnym ciężarom, aż po maszyny izolowane i strefę funkcjonalną. Dodatkowo, część SPA z sauną i solarium oraz strefa relaksu z wygodnymi kanapami zapewniają idealne warunki do regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym.

Dyrektor generalny Klubu Fitness UP, Sebastian Gazda, podkreśla, że klub nie tylko projektuje nowoczesne obiekty sportowe, lecz także kładzie nacisk na ekologię, eliminując plastikowe butelki i oferując wysoką jakość produktów odżywczych.

W ramach Wielkiego Otwarcia – OPEN WEEK, który trwa od 8 stycznia do 12 stycznia, Klub Fitness UP zaprasza mieszkańców Wrocławia do bliższego poznania siłowni i jej trenerów. Planowane są różnorodne wydarzenia, takie jak konkurencje sportowe, rywalizacje oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Kulminacyjnym momentem będzie oficjalne otwarcie klubu 12 stycznia, z muzyką na żywo, poczęstunkiem i finałem Wielkiej Loterii.

Natalia Głowicka, Marketing Manager Klubu Fitness UP, zachęca do dołączenia do społeczności #GENERATION UP, odkrycia nowatorskiego podejścia do fitnessu i uczestnictwa w wydarzeniach, które nie tylko pozwalają zapoznać się z klubem, ale także budować społeczność zainteresowaną zdrowym stylem życia.

Podczas Open Week planowanych jest pięć dni atrakcji, obejmujących treningi personalne z influencerami, specjalne zajęcia grupowe, treningi dla par, a także możliwość rozmów z trenerami i właścicielami klubu. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników przewidziano również dodatkowe konkursy.

Dlaczego warto wziąć udział w dniach otwartych?

  • Bezpłatny trening wprowadzający dla uczestników.
  • Możliwość skorzystania zarówno z oferty treningowej, jak i strefy relaksu, sauny oraz solarium.
  • Atrakcyjne konkursy z możliwością wygrania świetnych nagród.