Od początku czerwca 2023 r. cztery kluby funkcjonujące dotąd pod marką UP, zmieniają nazwę. Rozpoczynają działanie jako Well Fitness, czyli wiodąca marka klubów fitness i siłowni Medicover.
2023-06-12 00:00
Udostępnij
Kluby UP zmieniają nazwę

W kwietniu 2023 r. Medicover poinformował o włączeniu do swojego portfolio czterech z dziewięciu klubów fitness i siłowni UP. Znajdują się one na terenie Poznania oraz Swarzędza. W czerwcu br. wszystkie kluby przeszły rebranding i obecnie działają w ramach struktury klubów Well Fitness.

– Wzmacniamy wiodącą markę fitness należącą do Medicover o kolejne nowoczesne i lubiane przez mieszkańców kluby. Klubowicze cenią Well Fitness za przyjazną i niezobowiązującą atmosferę. Tworzą ją na co dzień ludzie z pasją do zdrowego stylu życia. Dokładają wszelkich starań, by wszyscy się czuli u nas swobodnie i komfortowo niezależnie od wieku, kondycji czy doświadczenia treningowego. Marki UP oraz Well Fitness są ze sobą zbieżne pod wieloma względami. Dlatego jesteśmy przekonani, że zostaniemy na tym rynku dobrze przyjęci – mówi Maciej Kupis, Dyrektor Sieci Klubów Fitness w Medicover.

Kluby Well Fitness konsekwentnie zwiększają obszar działania o nowe województwa. Wychodzą coraz szerzej ze swoją ofertą treningową oraz misją, którą jest wspieranie w budowaniu zdrowych nawyków.
Marka Well Fitness powstała w 2021 r. w momencie przejęcia przez Medicover klubów sieci Fitness World. Obecnie tworzą ją 32 kluby i siłownie zlokalizowane na terenie całej Polski, m.in. w Warszawie, Łodzi, Bełchatowie, we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Katowicach i Bytomiu, a od czerwca również w Poznaniu.

Klubowicze Well Fitness w cenie karnetu mają zapewniony dostęp do obiektów sportowych w trybie 24/7. Kluby tej marki wyróżnia także dostęp innowacyjnych rozwiązań, m.in. automatów do wody i izotoników Well Hydrated, analizatorów składu ciała.