10 maja 2023 w Radomiu na terenie Aquaparku Radom otworzy się nowy klub fitness - Endorfina Platinum. Położona na obszarze ponad 1800 metrów kwadratowych, Endorfina Platinum będzie oferować najlepszy dostępny sprzęt do treningów siłowych, przygotowywania do zawodów i regeneracji ciała.
2023-05-09 00:00
Udostępnij
Nowa Endorfina w Radomiu

Po kilku latach Aquapark Radom przy ulicy Chrobrego w Radomiu szykuje się do otwarcia. Odbył się remont i powstała nowa aranżacja. Strefa FitnessWellness to właśnie Endorfina Platinium Radom. Endorfina to sieć klubów, a Radom jest piątym miastem, w którym się otwiera.

Klub fitness będzie składać się z 11 stref treningowych, z których każda będzie umożliwiać różne rodzaje aktywności fizycznej. Entuzjaści mocnego treningu będą mieli do wyboru strefę cardio, cross i OCR, podczas gdy ci, którzy chcą pracować nad swoją sylwetką, będą mogli korzystać z maszyn siłowych, takich jak ławeczki kątowe, do wyciskania i racki, a także z wolnych ciężarów i maszyn półwolnych.

W Endorfinie Platinum ważna jest również regeneracja ciała i odpowiednie rozciągnięcie mięśni, dlatego klub będzie oferował strefę fitness i stretchingu oraz wiele zajęć grupowych, które pozwolą na skuteczną regenerację po treningu i poprawę elastyczności mięśni.

Endorfina Platinum będzie pierwszym klubem fitness w Radomiu, który pozwoli na skorzystanie z tak wielu różnych rodzajów zajęć w jednym miejscu, a jego nowoczesne i przestronne pomieszczenia zapewnią optymalne warunki do treningów.

A czym Endorfina wyróżnia się na tle innych klubów fitness i siłowni?

- Na pewno wyróżnia nas przestrzeń, jesteśmy bardzo dużym klubem. Mamy profesjonalną kadrę, nowoczesny sprzęt, ciekawy wystrój. naszym klubowiczom oferujemy też w cenie karnetu darmowe izotoniki i wodę, którymi można napełniać własne bidony - mówi Anna Rodzoch, menadżerka Endrofiny Platinium Radom.

Otwarcie Endrofiny będzie miało miejsce w środę 10 maja. Od godziny 10 będzie można już ćwiczyć, a na godzinę 16 zaplanowano poczęstunek dla gości i spotkania z trenerami.