Mistrz Polski i Europy w kulturystyce - Tomasz Słodkiewicz, 21.10.2017 r. zawita do Radomia. Kulturysta poprowadzi szkolenie w zakresie teorii treningu i wykorzystania periodyzacji treningowej w okresie redukcji i budowy masy mięśniowej
2017-10-20 00:00
Udostępnij
Tomasz Słodkiewicz odwiedzi Radom

Szkolenie odbędzie się w sobotę - 21 października 2017 - w Restauracji Mela Rosa, przy ulicy Żeromskiego 63 i rozpocznie się o godzinie 10:00. Koszt szkolenia to 60 zł. Kończy się ono uzyskaniem certyfikatu. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma certyfikat oraz torbę upominków od sponsorów (m.in. shaker, opaska, karty rabatowe, materiały promocyjne partnerów). Podczas wykładów również odbędą się konkursy z nagrodami od sponsorów. Bilety do nabycia  w sklepie Nokaut, CH M1, al. Grzecznarowskiego 28 oraz w dniu imprezy przed wejściem.

Dodatkowo o godzinie 14:30 w sklepie NOKAUT w Centrum Handlowym M1, przy al. Grzecznarowskiego 28, będzie można spotkać Tomasza Słodkiweicza. Przy zakupach za 100 zł, mistrz ułoży kupującemy plan treningowy.

 

O godzinie 18:00 Total Fitness Radom zaprasza na trening pokazowy w wykonaniu Tomasza Słodkiewic. Wstęp na trening wolny dla wszystkich chętnych.

 

Tomasz Słodkiweicz jest trenerem personalnym, specjalistą w dziedzinie treningu i dietetyki. W 2016 roku zajął 4. miejsce na zawodach Mr. Olympia Amatorów. Na swoim koncie ma tytuł Mistrza Polski w Open i kat. do 95 kilo, zdobyte w 2015 r.. W 2005 roku sięgnął po tytuł Mistrza Europy Juniorów. Wielokrotny zwycięzca zawodów Ogólnopolskich w kulturystyce, wielokrotny zwycięzca na terenie Wielkiej Brytanii w kulturystyce. Obecnie stały współpracownik magazynu branżowego Muscular Development.

 

fot. www.facebook.com/TomekSlodkiewicz