Otwarcie klubu Xtreme Fitness Gyms w Starym Browarze stanowi przełomowy moment dla Poznania, stając się pierwszym dużym miastem na mapie lokalizacji tej sieci. Nowo otwarty klub oferuje mieszkańcom atrakcyjną i wygodną lokalizację, różnorodny wybór zajęć fitness oraz bogaty zestaw sprzętu do ćwiczeń. Darmowe wejście i konsultacja z trenerem stają się dodatkowymi korzyściami, które zyskują poznaniacy korzystający z usług tego nowoczesnego obiektu.
Aleksandra Załęska
2024-02-08 12:05
Udostępnij
Otwarcie klubu Xtreme Fitness Gyms w Starym Browarze

Dla Xtreme Fitness Gyms, będącej najszybciej rozwijającą się siecią klubów fitness w Polsce opartą na autorskim modelu franczyzowym, otwarcie klubu w Poznaniu to znaczący krok w ekspansji do największych polskich miast. Uroczyste otwarcie, które miało miejsce we wtorek 6 lutego, zgromadziło wielu lokalnych entuzjastów zdrowego trybu życia, oferując im nie tylko możliwość wypróbowania sprzętu i uczestnictwa w treningach, ale także udział w konkursach z nagrodami oraz bezpłatnych konsultacjach ze specjalistami z dziedzin dietetyki, fizjoterapii i urody.

Goście mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą klubu, obejmującą różnorodne zajęcia fitness oraz dostęp do kilku stref, takich jak strefa cardio, przygotowana specjalnie pod autorski program HIIT 10XTraining, strefa air zone czy obszary z maszynami siłowymi i wolnymi ciężarami. Klub oferuje trzy rodzaje karnetów – Silver, Gold i Platinum, a pakiety rozszerzone zapewniają dodatkowe korzyści, takie jak zaproszenie znajomego na trening czy zniżki na zakupy w recepcji. Dodatkowo, seniorzy oraz studenci mogą liczyć na specjalne rabaty, a klub honoruje popularne karty sportowe.

Łukasz Heneczkowski, właściciel klubu, zachęca mieszkańców Poznania i okolic do skorzystania z oferty Xtreme Fitness Gyms, podkreślając, że pierwsze wejście jest darmowe, a klubowicze mają dostęp do licznych udogodnień, w tym aplikacji mobilnej z cyfrową kartą wstępu i planami treningowymi, a także platformy VOD z wieloma zajęciami fitness online.

Historia drogi do otwarcia klubu Xtreme Fitness Gyms przez Łukasza Heneczkowskiego jest inspirująca i pokazuje, że na zmiany oraz odważne kroki nigdy nie jest za późno. Po wieloletniej pracy w korporacji, Heneczkowski postanowił zrealizować swoje pasje i przejść na własną działalność, wybierając model franczyzy w branży fitness. Dzięki współpracy z siecią Xtreme Fitness Gyms zyskał dostęp do szerokiego know-how i wsparcia managera franczyzowego, co pozwoliło mu spełnić się jako przedsiębiorca.

Misją Xtreme Fitness Gyms oraz wszystkich klubów franczyzowych sieci jest aktywizacja i integracja lokalnej społeczności, wspierając jednocześnie jej zdrowie oraz dobrostan psychiczny poprzez aktywność fizyczną. Sieć już funkcjonuje w całej Polsce, mając obecnie 61 klubów, które przyczyniają się do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości poprzez inwestycje, tworzenie nowych miejsc pracy i współpracę z lokalnymi usługodawcami.

Klub w Poznaniu wyróżnia się swoją lokalizacją, będąc częścią Starego Browaru. Poznaniacy mogą teraz nie tylko robić zakupy, korzystać z restauracji czy oglądać wystawy, ale także zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. James Cotton, CEO Xtreme Fitness Gyms, podkreśla, że wybór lokalizacji klubów kierowany jest przede wszystkim komfortem klubowiczów, dlatego galerie handlowe i retail parki są preferowane ze względu na swoje duże parkingi i atrakcyjne położenie.

Otwarcie klubu w Poznaniu stanowi jednocześnie początek ekspansji sieci do największych polskich miast, takich jak Warszawa, Kraków i Katowice. W dalszym ciągu poszukiwane są również lokalizacje w mniejszych miejscowościach, które stanowią istotną część strategii rozwoju sieci. Cel marki to zrzeszenie pod szyldem Xtreme Fitness Gyms 227 klubów do końca 2027 roku.

1
2
3
4
5
6