Otwarcie nowego klubu Fitness Factory w Czarnym Dunajcu

Już w środę, 26 czerwca, w Czarnym Dunajcu zostanie otwarty nowy klub fitness - Fitness Factory. To centrum modelowania sylwetki to idealne miejsce do pracy nad swoim ciałem, wyposażone w najnowocześniejszy i najbardziej innowacyjny sprzęt. Klub mieści się w centrum miasta przy ul. Rynek 1.
Aleksandra Załęska
2024-06-25 09:14
Udostępnij
Otwarcie nowego klubu Fitness Factory w Czarnym Dunajcu

Nowy klub fitness będzie otwarty od 7:00 rano do 22:00, a oficjalne otwarcie odbędzie się o godzinie 17:30. Trener Paweł Jeziorek wraz z zespołem przygotował niesamowity maraton fitness:

  • 18:00 - 18:45 BODYPUMP
  • 18:45 - 19:30 BODYATTACK
  • 19:30 - 20:15 TURBO MIX

Dodatkowo klienci zostaną zaproszeni na mały poczęstunek oraz imprezę z muzyką na żywo, na której zagra DJ Baffia. Nie może Was zabraknąć!

Fitness Factory oferuje nie tylko treningi, ale także szeroką gamę zabiegów wyszczuplających, redukujących cellulit i modelujących sylwetkę, dzięki którym na nowo pokochasz swoje ciało. Wiedza i doświadczenie naszych trenerów i kosmetologów, nowoczesny sprzęt oraz wyjątkowa atmosfera gwarantują sukces każdemu klientowi.

Klub Fitness Factory odniósł już sukces w dwóch lokalizacjach w Nowym Targu, a teraz przyszedł czas na Czarny Dunajec. Do zobaczenia na otwarciu!