Podsumowanie Roku 2023 w Sieci Klubów Fitness CityFit: Wspólnota, Rozwój i Innowacje

Rok 2023 okazał się niezwykle udany dla sieci klubów fitness CityFit, nie tylko pod względem rozwoju biznesowego, ale także zaangażowania społecznego, innowacji i dbałości o klientów oraz pracowników. Przeżyliśmy razem z CityFit ten intensywny i pełen pozytywnych wydarzeń rok, dlatego warto przyjrzeć się najważniejszym punktom, które uczyniły ten okres tak wyjątkowym.
Aleksandra Załęska
2024-01-16 12:20
Udostępnij
Podsumowanie Roku 2023 w Sieci Klubów Fitness CityFit: Wspólnota, Rozwój i Innowacje


Wsparcie społeczności i inicjatywy charytatywne

CityFit wraz z pracownikami i klientami aktywnie uczestniczyło w szeregu działań charytatywnych. Wsparcie dla podopiecznych Onkofundacji Alivia, udział w Szlachetnej Paczce czy pomoc schroniskom dla zwierząt to tylko niektóre przykłady zaangażowania społecznego. Warto zwrócić uwagę na inicjatywę przekazania ponad 500 kg karmy dla schronisk w ramach Świątecznej Paki – gest, który mówi wiele o wartościach i trosce o dobro wspólne.

Rozwój i ekspansja CityFit Blue

Rok 2023 przyniósł również rozwój sieci klubów CityFit poprzez otwarcie dwóch nowych obiektów CityFit Blue – w Bydgoszczy (Fordon) i w Siedlcach. Co więcej, marka CityFit Blue zadebiutowała na rynku franczyzy, zdobywając uznanie w branży i zajmując zaszczytne miejsce w raporcie Najcenniejszych marek franczyzowych Gazety Finansowej.

Podcast "W Swoim Tempie"

Niezwykle ciekawym elementem roku 2023 była także aktywność medialna CityFit. Podcast "W Swoim Tempie" prowadzony przez Jacka Bilczyńskiego zdobył ogromną popularność, plasując się na 7. miejscu rankingu najpopularniejszych podcastów platformy Spotify w Polsce. Dzięki rozmowom z gośćmi takimi jak dr Joanna Podgórska, Michał "Misiek" Koterski czy Saker, słuchacze mieli okazję zgłębić różnorodne tematy związane z fitness, zdrowiem i motywacją.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne i obsługa klienta

CityFit nie zapominało także o stale rozwijającej się technologii. Wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych usprawniło obsługę klienta, umożliwiając swobodny feedback i zgłaszanie wszelkich uwag. Dodatkowo, kluby CityFit zostały doposażone w nowy sprzęt treningowy, dostosowany do różnorodnych potrzeb klientów. Wprowadzenie voucherów to kolejny krok w stronę bardziej elastycznych i dostosowanych do oczekiwań klientów usług.

Troska o pracowników i rozwój organizacyjny

Badanie kultury organizacyjnej przeprowadzone wśród pracowników było dowodem na troskę CityFit o swoich zatrudnionych. Szczerość i zaufanie pracowników pozwoliły na identyfikację obszarów wymagających poprawy, co zaowocowało skuteczną opieką nad tymi obszarami i dalszym rozwojem organizacyjnym.

Podsumowanie i perspektywy na przyszłość

Podsumowując, rok 2023 dla sieci klubów fitness CityFit to nie tylko rozwój biznesowy, ale przede wszystkim zaangażowanie społeczne, innowacyjność i troska o klientów oraz pracowników. Rok pełen sukcesów, z których CityFit może być dumne. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne piękne inicjatywy i osiągnięcia w 2024 roku! - czytamy w social mediach innowacyjnej sieci.

Nasza redakcja z ciekawości będzie obserwować dalszy rozwój sieci CityFit

1
2
3
4
5
6
7
8
fot. social media sieci Cityfit