fit.pl mobile logo

Przygotuj się - rusza kampania edukacyjna

Przygotuj się! to kampania edukacyjna, która ma uświadomić Polakom, że dzięki aktywności fizycznej można z powodzeniem m.in. rozładować stres i negatywne emocje, wzmocnić zdrowie i odporność, wesprzeć koncentrację czy poprawić jakość życia

Kampania i ambasadorzy codziennej aktywności

Z badania „Ruch to zdrowie” przeprowadzonego wśród 1114 użytkowników klubów fitness, należących do Benefit Systems, wynika, że 9 na 10 ankietowanych (93%) uważa, że aktywność fizyczna neutralizuje stres i przeciążenia psychiczne. Ponad połowa respondentów (56%) przyznaje, że wzmacnia ich samoakceptację. Pozytywny wpływ aktywności na codzienne życie potwierdzają także bohaterzy kampanii „Przygotuj się!”- Ania, Tomek, Iza, Romek i Karol, wybrani spośród klubowiczów sieci fitness należących do Benefit Systems. Reprezentują oni różne zainteresowania, pokolenia, potrzeby zdrowotne i poziom wytrenowania. Ich historię poznać można m.in. w materiale promującym projekt.

Obejrzyj spot kampanii

Bohaterzy Przygotuj się! pojawią się także w kreacjach stworzonych na potrzeby działań promocyjnych i edukacyjnych w mediach społecznościowych sieci fitness. Będą także obecni w ramach działań digitalowych i content marketingowych. Dodatkowo, by zwiększyć wiedzę społeczeństwa na temat zdrowego stylu życia, zespół ekspertów z sieci fitness Zdrofit, Fabryka Formy, Fitness Academy, S4, Fit Fabric, My Fitness Place oraz Step One przygotował bezpłatne ebooki. Pomogą one podczas pierwszej wizyty w klubie fitness, ułatwią wprowadzenie aktywnych przerw w pracy – również w warunkach domowych. Podpowiedzą także jak zredukować stres. Każdy z ebooków pobrać można na stronie www.przygotujsię.pl.

 

Przełamywanie stereotypów

Jednym z celów kampanii jest zmiana podejścia do ćwiczeń i motywacji z nimi związanych. Aktywność fizyczna, jak przekonują twórcy projektu, to nie tylko praca nad ciałem, ale przede wszystkim ważny element zdrowego stylu życia.

– Zdajemy sobie sprawę, że wciąż dla wielu osób podjęcie jakiejkolwiek aktywności fizycznej wiąże się z różnymi barierami. Co 10. mieszkaniec naszego globu jako barierę nadal postrzega swój wiek, dla kolejnych 10 proc. przeszkodą w podejmowaniu aktywności fizycznej jest ich sylwetka. Bohaterowie kampanii udowadniają, że sport jest dla każdego, niezależnie od metryki, a ćwiczymy, by osiągać wyznaczone cele, często zupełnie inne niż smukła sylwetka. Tym samym w ramach kampanii chcemy również zmienić sposób postrzegania aktywności fizycznej, która nie zawsze oznacza wypacanie litrów potu na siłowni. Projekt Przygotuj się! ma zachęcić do zrównoważonych ćwiczeń, regeneracji, odpowiedniego odżywiania i minimalizowania czynników odpowiedzialnych za długotrwały stres. Są to kluczowe działania wzmacniające zdrowie psychofizyczne – podkreśla Daniel Biegaj.

Działania promocyjne kampanii sprzężone są także z nowymi usługami skupionymi na poprawie samopoczucia psychicznego poprzez aktywność fizyczną. Nowością w ofercie fitness jest specjalny program zajęć „antystres” dedykowany osobom prowadzącym intensywny tryb życia obarczony przewlekłym stresem. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pomagają przywrócić prawidłowe funkcjonowanie organizmu, zwiększają zdolność do pokonywania wysiłku psychofizycznego oraz wspomagają profilaktykę chorób spowodowanych stresem.

Kampania Przygotuj się! potrwa do końca października 2021 roku. W tym czasie projekt będzie rozwijał się zarówno pod względem zdrowych przemian bohaterów kampanii, poruszanych tematów związanych z aktywnością i zdrowiem, a także ekspozycji kampanii i prowadzonych działań zasięgowych.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl