Xtreme Fitness Gyms kończy rok rekordem

Ponad 50 nowych franczyzobiorców, 6 otwarć klubów w jednym miesiącu, w tym dwa w jeden dzień – to tylko kilka faktów, które ilustrują intensywny rozwój Xtreme Fitness Gyms w roku 2023. To nie tylko zakończenie rekordowego roku, ale jedynie preludium przed obiecanym jeszcze bardziej ekscytującym 2024 rokiem. W planach jest przyjęcie kolejnej setki franczyzobiorców oraz otwarcie ponad 30 nowych lokalizacji.
2023-12-18 00:00
Udostępnij
Xtreme Fitness Gyms kończy rok rekordem

Historia sukcesu rozpoczęła się od jednego klubu w Tarnowie, który przez 11 lat przekształcił się w sieć kilkudziesięciu obiektów franczyzowych rozlokowanych w różnych regionach kraju. Xtreme Fitness Gyms dzisiaj stanowi niekwestionowanego lidera polskiego rynku fitness, nieustannie podnoszącego poprzeczkę. Ostatni rok był okresem ciągłego wzrostu, przyciągania nowych franczyzobiorców oraz doskonalenia planów ekspansji. Cele na 2024 r. obejmują dalszy rozwój działalności i nawet rozważenia ekspansji za granicę. Łukasz Dojka, założyciel i CEO Xtreme Fitness Gyms, podkreśla rolę społeczności franczyzobiorców, która uwierzyła w skuteczność modelu biznesowego, inspirując klubowiczów i społeczeństwo do aktywnego i zdrowego trybu życia.

W ciągu 2023 roku do grona franczyzobiorców Xtreme Fitness Gyms dołączyło ponad 50 przedsiębiorców, gotowych otworzyć swoje pierwsze kluby w niedalekiej przyszłości. Sieć liczy już około setki właścicieli klubów, przyciągających bogatym systemem szkoleń, dostępem do ekspertów i kompleksowymi narzędziami biznesowymi. Plan biznesowy zakłada szybką rentowność klubu po otwarciu, co zdobyło uznanie nie tylko wśród franczyzobiorców, ale także klientów, których liczba stale rośnie. Prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii Siłownie i kluby fitness potwierdziło wysoki standard usług Xtreme Fitness Gyms.

Zakończeniem roku pełnego sukcesów jest pobicie dwóch rekordów w grudniu, kiedy otwarto aż 6 nowych obiektów, w tym dwa w jeden dzień. Sieć kontynuuje ekspansję, inaugurując ośrodki w Nysie, Mielcu, Opolu, Ostródzie, Tarnowie i Przasnyszu. Łukasz Dojka już zapowiada, że intensywny grudzień to jedynie rozgrzewka przed jeszcze bardziej obiecującym 2024 rokiem. Planowane jest pozyskanie kolejnej setki franczyzobiorców i otwarcie ponad 30 nowych klubów, w tym około 10 już w pierwszym kwartale.

Ponadto, Xtreme Fitness Gyms planuje wejście do największych polskich aglomeracji, a nawet rozważa ekspansję zagraniczną, zaczynając od Poznania. Długoterminowe plany obejmują powstanie 40, 50 i 60 nowych lokalizacji w latach 2025, 2026 i 2027, osiągając łączną liczbę 227 klubów do końca 2027 roku.