fit.pl mobile logo

Zajęcia fitness Łódź, miejsce sportu i dobrej zabawy

Marzy Ci się nienaganna sylwetka? A może trochę zasiedziałeś się w domu i czas popracować nad kondycją oraz zadbać o zdrowie? To idealny moment, aby nad tym popracować w siłowni Łódź Górna. Zajęcia fitness, w pełni wyposażone sale fitness, świetna atmosfera, to wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć lepszy dzień.
  • Fitness Łódź, co możemy Ci zaoferować?
  • Sale fitness, jakie udogodnienia czekają na Ciebie?
  • Honorujemy karty, załóż już dziś
  • Świetna zabawa, to Ci zagwarantujemy

 

fitness łódź

 

Fitness Łódź, co możemy Ci zaoferować?

Nasza oferta pozwoli Ci dobrać idealne zajęcia. Znudził Ci się klasyczny aerobik, czy zumba? Pod okiem trenerów przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której każdy zajdzie coś dla siebie. Nie ważne świątek, piątek czy niedziela. Jesteśmy otwarci dla Ciebie.

Szeroka gama zajęć dostępnych w siłownia Łódź to nie tylko fitness, który odbywa się pod okiem instruktora. Do wyboru mamy klasyczne interwały, zajęcia taneczne w rytmie egzotycznej salsy, tabata, czy popularne wśród Pań zajęcia mające na celu przygotować ciało do lata i bikini. Stworzyliśmy również specjalne spotkania dla seniorów, które mają na celu zadbanie o formę i kręgosłup. Jeżeli nie chcesz korzystać z zajęć, do Twojej dyspozycji jest cała siłownia wraz ze strefą cardio, która zapewne pomoże Ci wymodelować sylwetkę. 

 

Sale fitness, jakie udogodnienia czekają na Ciebie?

Nasze sale fitness łódź są w pełni wyposażone, dlatego zajęcia w naszej siłowni to czysta przyjemność. Jeżeli chcesz mieć do nich nieograniczony dostęp, zapisz się do naszego klubu, wiemy, że na pewno nie pożałujesz.

Klub posiada dostosowane pomieszczenia pod każde zajęcia, w swoich zasobach posiadamy hantle, maty, gumy do ćwiczeń, piłki i wiele innych, w związku z czym niczego nie zabraknie podczas treningów dla żadnego  z uczestników. Pamiętajmy jednak, aby wpisać się do grafiku, a jeżeli nie możemy pojawić się na nich umówionych wcześniej treningach, zachęcamy do odwołania wizyty, zwalniając miejsce dla innych uczestników.

 

Honorujemy karty, załóż już dziś

W  ofercie znajdziesz karnety umożliwiające dostęp do zajęć, strefy cardio i reszty kompleksu, gdzie wykonasz swój trening. Czekać na Ciebie będzie nasz zespół, pod którego czujnym okiem dokonasz upragnionych zmian, nabierzesz siły i energii. Klubowicze siłowni w mieście Łódź korzystając z naszego programu, mogą zakupić karnety na siłownię w korzystnych cenach, a dla nowych członków mamy 14-dniowy karnet całkowicie za darmo. Aby zapoznać się z opcjami oraz dowiedzieć się szczegółów odnośnie dostępnych karnetów zachęcamy do odwiedzenia fitness łódź na twojej przeglądarce.

 

Świetna zabawa, to Ci zagwarantujemy

Ludzie, którzy tworzą to miejsce to my, osoby z pasją i powołaniem, dlatego dziękujemy, że chcesz skorzystać z naszych usług, ponieważ oddajemy temu miejscu całe serce i stawiamy na Twoje zaufanie. Zachęcamy do kontaktu email lub osobiście w naszym klubie w Łodzi.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl