fit.pl mobile logo

5 powodów, dla których warto mieć opaskę sportową

Opaski sportowe w ostatnich latach zdobywają coraz większą popularność. Na rynku dostępne są setki modeli w różnych przedziałach cenowych. Podstawowe opcje, które oferują, są jednak podobne. Zastanawiasz się nad zakupem opaski? Przekonaj się, dlaczego warto to zrobić!

Krokomierz i licznik spalanych kalorii – dla aktywnych i chcących schudnąć

Opaska sportowa liczy kroki, które wykonujesz w ciągu dnia i pokazuje, ile kalorii udało ci się spalić podczas dowolnej aktywności fizycznej. Za jej pomocą możesz również monitorować trasę przebytą podczas biegania, jazdy na rowerze, nordic walkingu czy spaceru. Dobra opaska sportowa wyświetla też czas spędzony na danej aktywności. To świetne narzędzie dla osób, które potrzebują schudnąć, które może służyć jako dodatkowa motywacja. To również must have dla pasjonatów sportu i aktywności fizycznej, którzy chcą śledzić swoje wyniki i osiągnięcia.

Pulsometr i ciśnieniomierz – informacje cenne dla twojego zdrowia

Funkcje te umożliwią ci pomiar tętna w dowolnym momencie. Sportowcom pomoże to lepiej zrozumieć swój organizm i dopasować trening do wydajności organizmu. Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną, jest to nieoceniona pomoc, dzięki której twój trening będzie bezpieczny i nie będzie przekraczał twoich fizycznych możliwości.

Monitorowanie snu – dla poprawy jakości nocnego wypoczynku

Wiele osób w dzisiejszych czasach narzeka na problemy ze snem i trudności we wstawaniu. Jakość snu ma ogromne znaczenie dla twojego funkcjonowania w ciągu dnia. Dzięki opasce sportowej możesz dowiedzieć się, jak wyglądają poszczególne fazy twojego snu i monitorować ich zakłócenia.

Połączenie ze smartfonem – pozostań w kontakcie ze światem

Za pomocą technologii Bluetooth możesz połączyć opaskę sportową ze swoim smartfonem. Umożliwi ci to odbieranie połączeń i odczytywanie wiadomości podczas aktywności w terenie. Jeżeli wykonujesz trening interwałowy to powiadomienia na opasce zdecydowanie usprawnią ćwiczenia.

Odtwarzanie muzyki podczas aktywności fizycznej

Wiele osób nie wyobraża sobie porannego joggingu czy jazdy na rowerze bez ulubionych utworów, które dodają energii. Słuchanie muzyki ze smartfona w trakcie aktywności jest jednak uciążliwe. Smartband z odtwarzaczem rozwiąże ten problem, a dodatkowo pozwoli ci sterować muzyką w mobilnej aplikacji

Opaska fitness powinna być odporna na wilgoć, ponieważ trudno jej uniknąć podczas aktywności sportowych w terenie. Pamiętaj, że jeśli wśród twoich aktywności fizycznych znajduje się pływanie, musisz wybrać opaskę fitness wodoszczelną. Jeżeli natomiast dużo jeździsz na rowerze, urządzenie musi być odporne na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne.

Najlepsza opaska sportowa to taka, która posiada wszystkie wyżej wymienione funkcje. Jeżeli nawet wydaje ci się, że któraś funkcja czy pomiar na razie jest ci niepotrzebny, może to ulec zmianie w przyszłości. Warto więc zainwestować w bardziej zaawansowany model.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl