W 6-tygodniowym cyklu treningów ćwiczenia mięśni brzucha zostały wkomponowane w plan rozwoju całego ciała, po to by były jeszcze skuteczniejsze 
fit.pl
2013-05-08 00:00
Udostępnij
ABS, czyli mięśnie brzucha


Bez wzgledu na to, czy jesteś na początku przygody z treningami, czy też jesteś już maniakiem kulturystyki, autor pokaże ci, jak uzyskać stalowe mięśnie brzucha w najkrótszym możliwym czasie.
  • Jak odzyskać i utrzymać formę
  • Jak stracić fałdy tłuszczu na brzuchu
  • Jak ćwiczyć mięśnie brzucha, by zyskać zwinność i szybkość, ważne w uprawianiu sportu
  • Ile wody naprawdę potrzebujesz
  • Jak skończyć z kiepskimi wymówkami i wziąć się do roboty
  • Jak uniknąć nadwyrężania karku

Trudno być facetem w tych czasach. Mówi się nam, że nasze życie musi być doskonałe. Musimy mieć dobrze płatną, ekscytującą pracę, zapierające dech w piersiach życie seksualne, wspaniałą rodzinę i wielu przyjaciół. Do tego, musimy znajdować czas, by się rozluźnić i cieszyć tymi wszystkimi sukcesami. Na dodatek chcemy mieć idealnie ukształtowaną sylwetkę.

Jeśli twoja praca obfituje w wyzwania, to pewnie jest stresująca. W wyniku stresu organizm zwiększa wytwarzanie kortyzolu – hormonu, który sprawia m.in., że na brzuchu zaczyna odkładać się tłuszcz. Rozejrzyj się dookoła, a zobaczysz, że ci, który mają świetną pracę, odpuścili sobie dbanie o sylwetkę. Z kolei wielu idealnie umięśnionych porzuciło myśl o zdobywaniu wymarzonego miejsca pracy; etatowo zajmują się swoim ciałem. Nie musisz iść na żaden z tych kompromisów.

Książka ta wprowadzi cię w zasady 6-tygodniowego programu ćwiczenia mięśni brzucha oraz treningu kondycyjnego, a także da podstawy rozsądnej diety. Kiedy już zobaczysz, jak prosto i przyjemnie ćwiczy się według reguł zrównoważonego programu, będziesz chciał trzymać się go w jakiejś formie już na stałe.

www.fit.pl