To niezwykłe połączenie tradycyjnego aerobiku i zmysłowego stripteasu. Trening prowadzi olśniewająca Carmen Electra, gwiazda "Słonecznego patrolu". 
fit.pl
2011-03-09 00:00
Udostępnij
Aerobik z Carmen Electrą
Polecamy kolekcję pięciu płyt DVD z programem ćwiczeń stworzonym przez Carmen Electrę - gwiazdę m.in. "Słonecznego patrolu",  we współpracy z najlepszymi choreografami i profesjonalistami z dziedziny fitnessu. To niezwykłe połączenie tradycyjnego aerobiku i zmysłowego stripteasu.
carmenW skład kolekcji wchodzą następujące tytuły:

"Aerobik z gwiazdą - część 1"

Pierwsza płyta zawiera podstawy ćwiczeń stworzonych w oparciu o unikalne połączenie tradycyjnego aerobiku i zmysłowego stripteasu. Carmen Electra zaczerpnęła najlepsze elementy z najpopularniejszych technik aerobiku oraz tańca i stworzyła program ćwiczeń, które wzmacniają twoje ciało, ze szczególnym uwzględnieniem bioder, ud, pośladków i brzucha. Program zawarty w pierwszej części "Aerobik z gwiazdą" umożliwi ci poprawę wyglądu, sprawi, że poczujesz się świetnie.

Co więcej - wzrośnie pewność twoich ruchów i poczucie atrakcyjności. A to wszystko w kameralnym nastroju domowego zacisza.

Pakiet i pojedyncze płyty z tego zestawu można zamówić w Sklepie FIT.PL - Kolekcja Carmen Electra Aerobic z gwiazdą - 99zł.

"Aerobik z gwiazda – część 2”

Wystarczy kilka lekcji tańca z gwiazdą. Nasycisz zmysły. Rozwiniesz ciało. Twoje życie nabierze pikanterii...

Utalentowana i wszechstronna Carmen Electra wraz z hollywoodzkimi choreografami i instruktorami fitness połączyła najbardziej popularne techniki gimnastyczne i taneczne, tworząc program ćwiczeń, który wzmacnia i ujędrnia ciało, ze szczególnym uwzględnieniem bioder, ud, pośladków i brzucha.

Aerobik połączony z tańcem angażuje ciało i emocje. W trakcie ćwiczeń pracują równomiernie wszystkie partie mięśni.

Nabierzesz zmysłowych kształtów, poprawi się Twoje samopoczucie i kondycja. W krótkim czasie poczujesz się piękna i atrakcyjna, a zmiany dostrzegą wszyscy wokół Ciebie.

"Aerobik z gwiazdą – część 3”

Na trzeciej z kolei płycie z serii stworzonej przez Carmen Electrę, zabrane zostaniecie na wyższy poziom wtajemniczenia. Poznacie więcej technicznych ruchów i... trochę seksownych kostiumów. Wszystko, czego nauczyłyście się z części poprzednich zostanie połączone w dwóch fantastycznych programach.

Płyta "Aerobik z gwiazdą - część 3" zawiera:
  • program: "seksowna bibliotekarka"
  • program tańca erotycznego
  • możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej i wiele, wiele więcej...!

"Aerobik z gwiazdą – część 4”

Najseksowniejszy układ treningowo-taneczny, który pozwoli Ci wzmocnić i ujędrnić ciało. Ćwiczenia, dzięki którym będziesz pięknie wyglądać, poczujesz się wspaniale i nabierzesz pewności siebie. Swą wyjątkowość ćwiczenia te zawdzięczają niesamowitej choreografii, profesjonalnym technikom tańca.

"Aerobik z gwiazdą – część 5”

W tej części Carmen Electrą wzmacnia intensywność prezentowanych ćwiczeń poprzez włączenie do nich elementów układu tańca hip - hop. Łączy seksowną pewność siebie, jaką znajdujemy w tym gatunku tanecznym z niesamowitymi ruchami. Ten mix ćwiczeń pomoże Ci uzyskać piękną, smukłą i seksowną sylwetkę, jaką cieszą się tancerze hip - hop. Program zawiera takie elementy jak:
  • ulubione ruchy hip - hop Carmen
  • intensywny trening aerobowy

Pakiet Carmen Electra - areobik z gwiazdą i pojedyncze płyty z tego zestawu można zamówić w Sklepie FIT.PL

www.fit.pl