fit.pl mobile logo

Aktywne wakacje w Zell am See-Kaprun

Zastęp polskich gwiazd udowodnił, że wakacje można spędzać w sposób aktywny
Warsztaty kulinarne, taneczne oraz fitness. Profesjonalne treningi piłkarskie i golfowe. Pokazy mody, wizażu, freestyle’u. Bieg na orientację i – przede wszystkim – jazda na nartach w środku lata! To tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na miłośników aktywnego wypoczynku podczas tegorocznych Polskich Dni w Zell am See-Kaprun – autorskiej imprezy agencji Testa Communications.
Po raz kolejny, do tego malowniczego, austriackiego regionu przybyła kilkusetosobowa grupa gości z Polski. Wśród nich znalazło się wiele gwiazd. Do Kaprun przyjechali m.in.: Hanna Śleszyńska, Iwona Pawlovic, Joanna Liszowska, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Szabatin, Bartosz Obuchowicz, Ela Jędrzejewska, Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk, Piotr Zelt, Cezary Harasimowicz, Grażyna Wolszczak, Karol Okrasa, Joanna Jabłczyńska, Jan Wieczorkowski, Monika Mrozowska, Patrycja Kazadi, Natalia Lesz, Mezo, Dominika Figurska z Michałem Chorosińskim, Tomasz Iwan oraz wielu innych przedstawicieli świata kultury i sportu.

zellamsee zellamsee01

Centrum Polskich Dni usytuowane było w średniowiecznym zamku w Kaprun. Tam odbywały się koncerty rodzimych zespołów. Na scenie głównej zagrali: Lady Pank, Rotary, Joanna Liszowska & Mizgalski Band, Mezo oraz Poparzeni Kawą 3, czyli grupa złożona z przedstawicieli polskich mediów, na czele z Romkiem Osicą z RMF FM i Wojtkiem Jagielskim z Radia Zet.

Również na scenie w zamku i po raz pierwszy „pod gołym niebem” odbył się komediowy spektakl „Kobieta Jaskiniowa”. W tytułową rolę wcieliła się Hanna Śleszyńska. Jej występ wzbudził wiele pozytywnych emocji, czego dowodem była kilkunastominutowa, owacyjna reakcja polskich widzów po zakończeniu sztuki.

Zamek w Kaprun był też miejscem, gdzie odbywały się warsztaty: taneczne z Iwoną Pavlovic, winno-kulinarne z Karolem Okrasą, fitness z instruktorami klubu Easy Line z Gorzowa Wielkopolskiego oraz wizażu prowadzone przez Samantę Fałkowską z firmy Aspetto.

Nowością tegorocznych Polskich Dni były „Spotkania z Gwiazdami", które przy herbacie Irving, prowadziła prezenterka TV4 Zuzanna Falzmann oraz „Popołudnie Golfowe – Mercedes–Benz VIP Tour”. Swego rodzaju novum były także treningi piłkarskie prowadzone przez wielokrotnego reprezentanta Polski Tomasza Iwana.

Karol Okrasa, prócz mistrzowskiego kunsztu kulinarnego, ujawnił również jeszcze jeden swój talent. Z właściwym sobie wdziękiem poprowadził pokaz mody narciarskiej i snowboardowej marek: Salomom i Bonfire. Choreografię dla tego pokazu przygotowała „Czarna Mamba” światowego tańca, czyli Iwona Pavlovic.

[-------]

Z pewnością Polskie Dni nie miałyby takiego charakteru, gdyby nie możliwość jazdy na nartach. I to w środku lata! Każdego ranka po stokach lodowca Kitzsteinhorn zjeżdżała liczna grupa rodaków. Mieli oni niebywałą możliwość testować sprzęt narciarski i snowboardowy firmy Salomon, a także uczestniczyć w warsztatach freestyle’owych prowadzonych przez Marków – Sąsiadka i Dońca.

zellamsee02 zellamsee03

Już po raz trzeci w historii Polskich Dni odbył się Wielki Bieg Na Orientację – Tissot T-Touch Adventure. Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznego biegu został aktor, znany z „M jak Miłość” oraz „Na Wspólnej”, Michał Chorosiński wraz z drużyną. Piąte miejsce zajęła drużyna Mezo, który biegł wraz z Marcinem Łopuckim, partnerem Kasi Skrzyneckiej oraz Tomaszem Popielewiczem.

Dużym powodzeniem cieszyły się również „Podróże z Moniką”. Był to cykl wycieczek krajoznawczych przygotowanych przez podróżniczkę i dziennikarkę Monikę Witkowską.

– Tegoroczna impreza, jej rozmach i zaangażowanie gości w różnego rodzaju dyscypliny, po raz kolejny dowiodły jak dużą popularnością wśród Polaków cieszą się aktywne wakacje. Cieszymy się, że coraz chętniej – także dzięki takim imprezom jak Polskie Dni w Zell am See-Kaprun - przenosimy się z plaży chociażby na górskie stoki – powiedziała Katarzyna Gałuszka, prezes zarządu Testa Communications. 

Źródło: Testa Communications
Fot. Vipnews.pl

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl