Gwieździe Sugarbabes przybywa kilogram po kilogramie. Czy robi to zdrowo?
fit.pl
2009-07-15 00:00
Udostępnij
Amelle Berrabah nie chce być chuda
Fastfoody i słodycze – osoby, które dbają o linię unikają jak mogą takiego jedzenia, ale nie wokalistka z brytyjskiego zespołu Sugababes.

Dziewczynie bardzo zależy na przybraniu na wadze. Jej porcje są nieduże, ale za to kaloryczne. Na talerzy pojawiają się dania, których Amelle nie jadła od wielu lat, ponieważ już jako nastolatka zaczęła stosować odchudzające diety.

Nie wzbrania się przed węglowodanami i tłuszczami. Teraz może pałaszować czekoladę, słodkie ciastka, białe pieczywo i inne ciężkostrawne rzeczy. Nie odmawia sobie tłustych i smażonych potraw.

W ciągu miesiąca przytyła już 3 kilogramy, z czego jest bardzo dumna. Jej apetyt na dodatkowe kilogramy ciągle rośnie. Dopiero co chciała nosić 36, a już marzy się jej 38 numer bluzki czy spodni. Przez wiele lat nosiła stroje w rozmiarze 34, a i te bywały na niej luźne. Twierdzi, że jest zdeterminowana i chce jeszcze przytyć. Zapewnia jednak, że gdy osiągnie wagę o której marzy, przestanie odżywiać się w ten sposób, bo zdaje sobie sprawę, że jest to bardzo niezdrowe.

Do przybrania na wadze od kilku lat namawiali ją lekarze, ale chyba nie sądzili, że artystka tak lekkomyślnie będzie to robić!