Ania Wendzikowska pożeganała się z programem

Surowe oceny sędziów, kontuzja Weroniki, oraz wyznanie miłości Iwony Pavlović - to wszystko działo się w piątym odcinku tanecznego show. Na podium znowu błyszczeli: Kacper Kuszewski i Kasia Zielińska, tymczasem z programem pożegnała się Anna Wendzikowska
fit.pl
2011-10-03 00:00
Udostępnij
Ania Wendzikowska pożeganała się z programem
ania wendzikowskaW piątym odcinku tanecznego show królowała samba i walc wiedeński. Tuż po występie Sharon Corr (The Corrs) na parkiecie zatańczyli jako pierwsi Jagna Marczułatis-Walczak oraz Krzysztof Hulboj.

Piotr Galiński nie był zadowolony z ich wykonania, innego zdania była jednak Jola Fraszyńska. W sumie para otrzymała 21 punktów.

Ania Wendzikowska i Michał Stukan to kolejna para, która zaprezentowała swoje umiejętności tego wieczoru. Choć fajerwerków od jury nie było, za swojego walca para zgromadziła 32 punkty.

Kolejną parą, która tym razem zmagała się z sambą byli: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska. Para doskonale rozgrzała parkiet, otrzymując 32 punkty.

Także Ola Kisio i Łukasz Czarnecki pokazali prawdziwe widowisko taneczne, które tym razem przypadło do gustu Iwonie Pavlović. Aktorka i tancerz zdobyli łącznie 28 punktów.

Nie gorzej zaprezentowali się: pierwsza dama polskiego kabaretu, Katarzyna Pakosińska w duecie ze Stefano Terrazin. Para odtańczyła  żywiołową sambę, która zapracowała na mocne 36 punktów od jury.

Tuż za nimi na parkiecie zatańczył Michał Szpak i Paulina Biernat. Para za swojego walca zgromadziła 26 punktów, jednak Piotr Galiński nie szczędził pozytywnych opinii.

Choć w tym odcinku 40 nie dostali, to jednak ich występ, jak zwykle wzbudził duże emocje. Dariusz Kordek i Blanka Winiarska swoim walcem wręcz zahipnotyzowali jury, od których zaczęły płynąć lawiny ciepłych słów. Iwona Pavlović, nie kryła tanecznej miłości do Darka a Janusz Józefowicz wyraźnie podkreślił, ze kibicuje Blance.

Jak zwykle zaskakujący i Szaleni: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak zaskoczyli jury swoim tanecznym widowiskiem. Tym razem w rytm walca przekonali jury, że zasługują na miano czarnego konia tego odcinka. 27 punktów  - najwyższa nota tego wieczoru, to najlepszy dowód na to, że jak stwierdził Piotr Galiński, każdy ich taniec to prawdziwa perełka.

W tym odcinku ostatniego słowa nie powiedzieli również Bilguun Ariunbaatar i Janja Lesar. Jak zwykle pełne humoru show tej pary tym razem nie przekonało jury. Para otrzymała 27 punktów.

Ostatnią Parą, która zatańczyła tego wieczoru byli: kontuzjowana Weronika Marczuk i Jan Kliment. Ból żeber  doskwierał Weronice, ale ona ja zwykle, ambitnie pokazała swój profesjonalizm  w tańcu. Para nieco podzieliła sędziów w ocenach, jednak łącznie zgromadziła 31 punktów.

Wyniki od widzów tym razem okazały się bezlitosne dla Anny Wendzikowskiej i Michała Stukana, i to oni zatańczyli dla nas po raz ostatni.

www.taniec.fit.pl