Mają płaskie brzuchy, jędrne pośladki, smukłe uda... W bikini wyglądają jak top modelki. Szukamy polskiej gwiazdy, która najlepiej prezentuje się w skąpym stroju kąpielowym
fit.pl
2011-07-06 00:00
Udostępnij
Gwiazdy w bikini
Sezon urlopowy w pełni. Wiele polskich gwiazd już na wakacjach. Celem letnich podróży są tropikalne plaże.

Anna Wendzikowska – dziennikarka specjalizująca się w wywiadach z aktorami opala się tylko w bikini. Na plażę zawsze zabiera ze sobą pareo kolorystycznie pasujące do kostiumu, do tego obowiązkowo kapelusz i okulary przeciwsłoneczne. Piękna Polka najchętniej spędza urlop na mało uczęszczanych prze turystów plażach.

Izabela Janachwoska – tancerka, która w ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami” partnerowała Pawłowi Stalińskiemu kocha lato i gorące plaże. Tańcząca gwiazda uwielbia opalać się w bikini, ale do pływania zakłada jednoczęściowy strój, bo jest wygodniejszy. W te wakacje wybiera się na słoneczną Ibizę.

Anna Mucha – aktorka jest w 4 miesiącu ciąży. Odstający brzuszek nie przeszkadza jej, żeby założyć skąpe bikini. Tyle, że w te wakacje nie zamierza godzinami smażyć  się na słońcu jak miała to w zwyczaju. Plażowanie ograniczy do leżenia w cieniu pod parasolem. Aktorka ze swoim partnerem wybiera się za tydzień nad Adriatyk.

Natalia Lesz – przed wakacjami piosenkarka zawsze kupuje kilka kompletów bikini, które muszą być kolorowe. W tym roku do walizki spakuje różowy, pomarańczowy i niebieski w żółte groszki kostium. Wokalistka ma zaplanowany urlop na przełomie lipca i sierpnia

I która gwiazda twoim zdaniem najlepiej prezentuje się w bikini?

Ciekawostka – Dwuczęściowy kostium ma już 65 lat! Na początku swojej „plażowej kariery” wzbudzał niemałe kontrowersje, ponieważ społeczeństwo przyzwyczajone było do jednoczęściowych, zabudowanych strojów. Dziś ma rzesze fanek, a przede wszystkim fanów.  Nic tak nie podkreśla zgrabnej kobiecej sylwetki jak trójkątny stanik i majtki typu figi.

www.fit.pl