fit.pl mobile logo

Ania Wendzikowska pożeganała się z programem

Surowe oceny sędziów, kontuzja Weroniki, oraz wyznanie miłości Iwony Pavlović - to wszystko działo się w piątym odcinku tanecznego show. Na podium znowu błyszczeli: Kacper Kuszewski i Kasia Zielińska, tymczasem z programem pożegnała się Anna Wendzikowska
ania wendzikowskaW piątym odcinku tanecznego show królowała samba i walc wiedeński. Tuż po występie Sharon Corr (The Corrs) na parkiecie zatańczyli jako pierwsi Jagna Marczułatis-Walczak oraz Krzysztof Hulboj.

Piotr Galiński nie był zadowolony z ich wykonania, innego zdania była jednak Jola Fraszyńska. W sumie para otrzymała 21 punktów.

Ania Wendzikowska i Michał Stukan to kolejna para, która zaprezentowała swoje umiejętności tego wieczoru. Choć fajerwerków od jury nie było, za swojego walca para zgromadziła 32 punkty.

Kolejną parą, która tym razem zmagała się z sambą byli: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska. Para doskonale rozgrzała parkiet, otrzymując 32 punkty.

Także Ola Kisio i Łukasz Czarnecki pokazali prawdziwe widowisko taneczne, które tym razem przypadło do gustu Iwonie Pavlović. Aktorka i tancerz zdobyli łącznie 28 punktów.

Nie gorzej zaprezentowali się: pierwsza dama polskiego kabaretu, Katarzyna Pakosińska w duecie ze Stefano Terrazin. Para odtańczyła  żywiołową sambę, która zapracowała na mocne 36 punktów od jury.

Tuż za nimi na parkiecie zatańczył Michał Szpak i Paulina Biernat. Para za swojego walca zgromadziła 26 punktów, jednak Piotr Galiński nie szczędził pozytywnych opinii.

Choć w tym odcinku 40 nie dostali, to jednak ich występ, jak zwykle wzbudził duże emocje. Dariusz Kordek i Blanka Winiarska swoim walcem wręcz zahipnotyzowali jury, od których zaczęły płynąć lawiny ciepłych słów. Iwona Pavlović, nie kryła tanecznej miłości do Darka a Janusz Józefowicz wyraźnie podkreślił, ze kibicuje Blance.

Jak zwykle zaskakujący i Szaleni: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak zaskoczyli jury swoim tanecznym widowiskiem. Tym razem w rytm walca przekonali jury, że zasługują na miano czarnego konia tego odcinka. 27 punktów  - najwyższa nota tego wieczoru, to najlepszy dowód na to, że jak stwierdził Piotr Galiński, każdy ich taniec to prawdziwa perełka.

W tym odcinku ostatniego słowa nie powiedzieli również Bilguun Ariunbaatar i Janja Lesar. Jak zwykle pełne humoru show tej pary tym razem nie przekonało jury. Para otrzymała 27 punktów.

Ostatnią Parą, która zatańczyła tego wieczoru byli: kontuzjowana Weronika Marczuk i Jan Kliment. Ból żeber  doskwierał Weronice, ale ona ja zwykle, ambitnie pokazała swój profesjonalizm  w tańcu. Para nieco podzieliła sędziów w ocenach, jednak łącznie zgromadziła 31 punktów.

Wyniki od widzów tym razem okazały się bezlitosne dla Anny Wendzikowskiej i Michała Stukana, i to oni zatańczyli dla nas po raz ostatni.

www.taniec.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl