fit.pl mobile logo

ASICS NAGINO - nowa kolekcja biegowa dla kobiet

ASICS startuje z globalną kampanią zwracającą uwagę na skuteczność aktywności fizycznej kobiet w codziennej walce ze stresem. Kampania jest inauguracją nowej kolekcji ASICS NAGINO i podkreśla pozytywny wpływ, jaki ruch może wywierać na nasz stan psychiczny. Mieliśmy okazję przetestować najnowszą kolekcje marki - jakie są nasze odczucia?

ASICS NAGINO to nowa kolekcja butów biegowych dla kobiet, która została zaprojektowana z myślą o biegaczach średniozaawansowanych i zaawansowanych. Kolekcja ta ma pomóc w osiągnięciu lepszych wyników i poprawie wydajności podczas biegania.

Buty z kolekcji ASICS NAGINO mają zastosowanie najnowocześniejszych technologii, które mają poprawić wygodę i wydajność podczas biegania. Do tych technologii należą m.in. Gel Cushioning System, które zapewnia doskonałą amortyzację podczas biegu, a także FlyteFoam, które zapewnia lekkość buta i odpowiednie wsparcie podczas biegu.

ASICS GEL-NIMBUS 25 NAGINO - pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie w butach biegowych jest bardzo ważne - albo się polubimy, albo nie. Jakie wrażenie odniosłam zakłądająć najnowsze buty ASICS? W wolnym lub umiarkowanym tempie wydawały się miękkie i wysublimowane.  W trakcie biegu but trzymał się i nie ograniczał tempa. W Gel-Nimbus 25 najbardziej spodobało mi się to, że pianka jest miękka, ale także stabilna.
WhatsApp Image 2023-05-02 at 11.08.44

ASICS GEL-NIMBUS 25 NAGINO - specyfikacja techniczna

Nowy Nimbus 25 ma bardziej aerodynamiczną sylwetkę i bardziej zaokrąglony kształt podeszwy, która zgodnie z najnowszymi trendami w tej dziedzinie, uzyskała odważniejszy, wyraźnie kołyskowy kształt. Ponadto, pierwsze co rzuca się w oczy, to znacznie większa wysokość buta w stosunku do jego poprzednika. W podeszwie Nimbusa 25 zastosowano nowa technologię PureGEL™, czyli modyfikację słynnego żelu ASICSa. Warto wymienić również Gel Cushioning System, kóry umieszczony jest  w przedniej i tylnej części buta, zapewniający odpowiednią amortyzację i redukcję wstrząsów podczas biegu. Konstrukcja FluidFit w cholewce, która dopasowuje się do kształtu stopy, zapewniając lepszą stabilność i wsparcie. Podeszwa zewnętrzna AHAR, wykonana jest z gumy o wysokiej odporności na zużycie, zapewniająca dobrą przyczepność na różnych powierzchniach.
 
Dodatkowo, ASICS GEL-NIMBUS 25 NAGINO oferują nowatorski system regulacji przestrzeni palców, który umożliwia dopasowanie butów do indywidualnych potrzeb użytkownika. To buty o doskonałej jakości wykonania, zapewniające wygodę i wsparcie podczas długotrwałego biegania, a jednocześnie wyróżniające się nowoczesnym designem.

ASICS GEL-NIMBUS 25 NAGINO - Opinia

GEL-NIMBUS 25 NAGINO to buty biegowe, które zapewniają doskonałą wygodę i wsparcie podczas długotrwałego biegania. Buty te wykorzystują technologie, takie jak Gel Cushioning System i FlyteFoam, które zapewniają odpowiednie wsparcie i amortyzację, redukując nacisk na stawy i zmniejszając ryzyko urazów.

WhatsApp Image 2023-05-02 at 11.08.45

GEL-NIMBUS 25 NAGINO wyróżnia się również innowacyjnym designem, który zapewnia lepszą wentylację i chłodzenie stóp podczas biegu. Buty te mają także wygodną cholewkę wykonaną z oddychających materiałów, co zapewnia komfort i przewiewność.

 GEL-NIMBUS 25 NAGINO  to najwygodniejszy but w historii. Idealnie dopasowuje się do stopy. Gruba podeszwa (41 mm) sprawia, że te długie biegi są nieco przyjemniejsze dla nóg, a regeneracja nieco krótsza.

Podsumowująć buty ASICS GEL-NIMBUS 25 NAGINO należy docenić za wygodę, jakość wykonania i doskonałą wydajność podczas długotrwałego biegania. To buty idealne dla biegaczy, którzy szukają butów o doskonałej jakości, wygodzie i wsparciu podczas treningów i zawodów.

MOJA OCENA: 10/10

Kolekcja ASICS NAGINO

Zaprojektowana przez kobiety – dla kobiet, nowa kolekcja ASICS NAGINO została opracowana tak, by wspierać panie w poszukiwaniu ich wewnętrznego spokoju. Każdy element kolekcji został stworzony  taki sposób, by inspirować i wzmacniać pewność siebie kobiety podczas codziennego biegu czy treningu. Dzięki kolekcji NAGINO chcemy, by kobieta poczuła się pewnie przed, w trakcie i po treningu. Wiemy,  że nic nie uwalnia umysłu tak, jak ćwiczenia fizyczne, w związku z tym nasza kolekcja ma spełnić bardzo istotny cel – pozwolić użytkownikowi w 100% skupić się na sobie i wykonywanej aktywności – wyjaśnia Martina Jurcova, Product Manager for Apparel and Accessories w ASICS.

W skład kolekcji wchodzą produkty przygotowane z myślą o bieganiu i treningu, uzupełnione korespondującą kolorystycznie szeroką ofertą obuwia, w tym także innowacyjnym butem biegowym GEL-NIMBUS 25. Każdy element stroju jest przemyślany technicznie, uzupełniony o kieszonki do przechowywania i możliwość redukcji warstw w trakcie ruchu. Jednym z wyróżniających się elementów jest koszulka biegowa NAGINO Run Unitard, wykonana z wysokiej jakości melanżowej dzianiny o dopasowanym kroju, zapewniającym komfort i odpowiednie wsparcie kobiecego ciała.

Buty ASICS NAGONO dostępne są TUTAJ

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl