ASICS NAGINO - nowa kolekcja biegowa dla kobiet

ASICS startuje z globalną kampanią zwracającą uwagę na skuteczność aktywności fizycznej kobiet w codziennej walce ze stresem. Kampania jest inauguracją nowej kolekcji ASICS NAGINO i podkreśla pozytywny wpływ, jaki ruch może wywierać na nasz stan psychiczny. Mieliśmy okazję przetestować najnowszą kolekcje marki - jakie są nasze odczucia?
2023-05-02 00:00
Udostępnij
ASICS NAGINO - nowa kolekcja biegowa dla kobiet

ASICS NAGINO to nowa kolekcja butów biegowych dla kobiet, która została zaprojektowana z myślą o biegaczach średniozaawansowanych i zaawansowanych. Kolekcja ta ma pomóc w osiągnięciu lepszych wyników i poprawie wydajności podczas biegania.

Buty z kolekcji ASICS NAGINO mają zastosowanie najnowocześniejszych technologii, które mają poprawić wygodę i wydajność podczas biegania. Do tych technologii należą m.in. Gel Cushioning System, które zapewnia doskonałą amortyzację podczas biegu, a także FlyteFoam, które zapewnia lekkość buta i odpowiednie wsparcie podczas biegu.

ASICS GEL-NIMBUS 25 NAGINO - pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie w butach biegowych jest bardzo ważne - albo się polubimy, albo nie. Jakie wrażenie odniosłam zakłądająć najnowsze buty ASICS? W wolnym lub umiarkowanym tempie wydawały się miękkie i wysublimowane.  W trakcie biegu but trzymał się i nie ograniczał tempa. W Gel-Nimbus 25 najbardziej spodobało mi się to, że pianka jest miękka, ale także stabilna.
WhatsApp Image 2023-05-02 at 11.08.44

ASICS GEL-NIMBUS 25 NAGINO - specyfikacja techniczna

Nowy Nimbus 25 ma bardziej aerodynamiczną sylwetkę i bardziej zaokrąglony kształt podeszwy, która zgodnie z najnowszymi trendami w tej dziedzinie, uzyskała odważniejszy, wyraźnie kołyskowy kształt. Ponadto, pierwsze co rzuca się w oczy, to znacznie większa wysokość buta w stosunku do jego poprzednika. W podeszwie Nimbusa 25 zastosowano nowa technologię PureGEL™, czyli modyfikację słynnego żelu ASICSa. Warto wymienić również Gel Cushioning System, kóry umieszczony jest  w przedniej i tylnej części buta, zapewniający odpowiednią amortyzację i redukcję wstrząsów podczas biegu. Konstrukcja FluidFit w cholewce, która dopasowuje się do kształtu stopy, zapewniając lepszą stabilność i wsparcie. Podeszwa zewnętrzna AHAR, wykonana jest z gumy o wysokiej odporności na zużycie, zapewniająca dobrą przyczepność na różnych powierzchniach.
 
Dodatkowo, ASICS GEL-NIMBUS 25 NAGINO oferują nowatorski system regulacji przestrzeni palców, który umożliwia dopasowanie butów do indywidualnych potrzeb użytkownika. To buty o doskonałej jakości wykonania, zapewniające wygodę i wsparcie podczas długotrwałego biegania, a jednocześnie wyróżniające się nowoczesnym designem.

ASICS GEL-NIMBUS 25 NAGINO - Opinia

GEL-NIMBUS 25 NAGINO to buty biegowe, które zapewniają doskonałą wygodę i wsparcie podczas długotrwałego biegania. Buty te wykorzystują technologie, takie jak Gel Cushioning System i FlyteFoam, które zapewniają odpowiednie wsparcie i amortyzację, redukując nacisk na stawy i zmniejszając ryzyko urazów.

WhatsApp Image 2023-05-02 at 11.08.45

GEL-NIMBUS 25 NAGINO wyróżnia się również innowacyjnym designem, który zapewnia lepszą wentylację i chłodzenie stóp podczas biegu. Buty te mają także wygodną cholewkę wykonaną z oddychających materiałów, co zapewnia komfort i przewiewność.

 GEL-NIMBUS 25 NAGINO  to najwygodniejszy but w historii. Idealnie dopasowuje się do stopy. Gruba podeszwa (41 mm) sprawia, że te długie biegi są nieco przyjemniejsze dla nóg, a regeneracja nieco krótsza.

Podsumowująć buty ASICS GEL-NIMBUS 25 NAGINO należy docenić za wygodę, jakość wykonania i doskonałą wydajność podczas długotrwałego biegania. To buty idealne dla biegaczy, którzy szukają butów o doskonałej jakości, wygodzie i wsparciu podczas treningów i zawodów.

MOJA OCENA: 10/10

Kolekcja ASICS NAGINO

Zaprojektowana przez kobiety – dla kobiet, nowa kolekcja ASICS NAGINO została opracowana tak, by wspierać panie w poszukiwaniu ich wewnętrznego spokoju. Każdy element kolekcji został stworzony  taki sposób, by inspirować i wzmacniać pewność siebie kobiety podczas codziennego biegu czy treningu. Dzięki kolekcji NAGINO chcemy, by kobieta poczuła się pewnie przed, w trakcie i po treningu. Wiemy,  że nic nie uwalnia umysłu tak, jak ćwiczenia fizyczne, w związku z tym nasza kolekcja ma spełnić bardzo istotny cel – pozwolić użytkownikowi w 100% skupić się na sobie i wykonywanej aktywności – wyjaśnia Martina Jurcova, Product Manager for Apparel and Accessories w ASICS.

W skład kolekcji wchodzą produkty przygotowane z myślą o bieganiu i treningu, uzupełnione korespondującą kolorystycznie szeroką ofertą obuwia, w tym także innowacyjnym butem biegowym GEL-NIMBUS 25. Każdy element stroju jest przemyślany technicznie, uzupełniony o kieszonki do przechowywania i możliwość redukcji warstw w trakcie ruchu. Jednym z wyróżniających się elementów jest koszulka biegowa NAGINO Run Unitard, wykonana z wysokiej jakości melanżowej dzianiny o dopasowanym kroju, zapewniającym komfort i odpowiednie wsparcie kobiecego ciała.

Buty ASICS NAGONO dostępne są TUTAJ