Pachnący pomysł na Dzień Kobiet

Chociaż formalnie uznane dopiero w 1977 roku, historia Dnia Kobiet sięga znacznie głębiej. W krajach postsocjalistycznych Europy Wschodniej długo było ono postrzegane jako święto komunistyczne. Jednak w ostatnich latach, zwłaszcza wśród młodego pokolenia, jego pierwotna istota znów nabiera znaczenia. Możesz celebrować #girlpower po swojemu. Mamy kilka pomysłów na prezenty, które ucieszą Ciebie, przyjaciółkę, mamę, siostrę lub córkę!
Aleksandra Załęska
2024-03-07 11:55
Udostępnij
Pachnący pomysł na Dzień Kobiet

Pierwsze obchody Dnia Kobiet miały miejsce w 1909 roku w Nowym Jorku. Wtedy społeczeństwo dyskutowało o równouprawnieniu kobiet oraz wzrastał ruch na rzecz praw wyborczych kobiet. Pomysł na międzynarodowe święto zaproponowano na pierwszej Międzynarodowej Konferencji Kobiet w sierpniu 1910 roku. Oficjalnie dzień 8 marca został ustanowiony po I wojnie światowej, kiedy w Petersburgu odbyła się demonstracja kobiet pod hasłem "Chleb i Pokój". Od 1975 roku ONZ uznaje ten dzień za dzień międzynarodowej solidarności kobiet dla równości, sprawiedliwości, pokoju i rozwoju.

W marcu świętujemy także Międzynarodowy Dzień Szczęścia (22. 03). Nawet jeśli szczęście nie ma ceny, każdy prezent może wywołać uśmiech. Jeśli chcesz sprawić sobie lub bliskim radość, mamy kilka propozycji.

Propozycje prezentów:

  • Zestaw intensywnie nawilżający, Hi-tech Liposome, Hydrating Solution, KORIKA
  • Zestaw łagodzący dla skóry, Hi-tech Liposome, Calming Solution, KORIKA

Niebieski zestaw nawilżający zawiera Intensywne serum nawilżające 30 ml oraz Intensywnie nawilżający krem ​​50 ml. Oba preparaty oparte są na liposomach hi-tech, które dzięki technologii kapsułkowania substancji aktywnych w mikrocząsteczkach umożliwiają szybsze i bardziej skoncentrowane przenikanie w głąb skóry. Hyaluronic 6-complex nawilża skórę i poprawia jej elastyczność, zmniejszając widoczność zmarszczek.

W różowej linii łagodzącej znajduje się Serum łagodzące 30 ml i Emulsja łagodząca 120 ml. Oba produkty oparte są również na liposomach hi-tech i zawierają kompleks 17 aminokwasów, który poprawia zdolność skóry do zatrzymywania wody i chroni ją przed działaniem wolnych rodników, a także azulen, który łagodzi skórę i wzmacnia jej naturalną barierę ochronną.

  • Woda perfumowana, Rouge Privé, NOVELLISTA
  • Woda perfumowana, Summer Flare, NOVELLISTA

Kwiatowo-orientalny zapach Rouge Privé sprawi, że kobieta poczuje się atrakcyjna w każdych okolicznościach. Zapach Summer Flare pachnie jak letni dzień na plaży, dzięki olejkom eterycznym z grejpfruta i mięty, podkreślonych nutą arbuza i brzoskwini. Oba te perfumy marki NOVELLISTA łączą w sobie to, co najlepsze w świecie perfum: wyjątkowe składniki, olejki zapachowe i niepowtarzalny styl francuskich perfumiarzy.