Prezentujemy ubrania na aerobik, fitness, jogging, pilates, jazdę na rowerze i inne formy aktywności
fit.pl
2008-01-30 00:00
Udostępnij
Bądź aktywna przez cały rok
Aktywność ruchowa jest niezbędnym czynnikiem do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, dlatego też każdy z nas wybiera różne formy ćwiczeń, by czuć się zdrowo.
Jest wiele metod aktywności ruchowej między innymi aerobik, fitness, jogging, pilates, jazda na rowerze i rolkach, pływanie czy długi spacer do lasu.

Specjalnie dla kobiet, dla których uroda i zdrowie są najważniejszymi aspektami życia codziennego firma Gwinner przygotowała najnowszą kolekcję strojów sportowych i fitness, by każdej z Was zapewnić 100% satysfakcji.

Gwinner jest firmą produkcyjną w branży odzieży sportowej nie tylko fitness, obejmuje też produkcję strojów pływackich, bikini, kąpielówek męskich, czepków a także strojów kolarskich.

My ze swojej strony przedstawimy kilka z modeli najnowszej kolekcji fitness by ułatwić wybór.

Pierwszą propozycją, jaką chcielibyśmy polecić każdej z Pań jest bluza Betty i do kompletu spodnie Brygida. Razem tworzą niesamowity dres, który powinien znaleźć się w szafie każdej Kobiety. Komplet dostępny osobno i dostępny w dwóch kolorach czerwonym i czarnym.

bluza betty m
bluza Betty

spodnie brygida m
spodnie Brygida

Bluza Gwinner Betty: Sportowa bluza kobieca. Zapewnia komfort noszenia, a przy tym wygląda modnie. Przeznaczona jest do wszystkich metod aktywności fizycznej. Posiada system SENSITIVE.

Spodnie Gwinner Brygida: Sportowe spodnie fitness, które są uzupełnieniem bluzy Betty. Bardzo wygodne. U góry posiadają szeroki ściągacz. Nogawki spodni są rozszerzane u dołu. Posiadają system SENSITIVE. Idealnie nadają się do każdego rodzaju ćwiczeń i nie tylko.

Druga propozycja godna polecenia, to koszulka Iga i spodnie Agata, dostępne osobno. Razem tworzą ładny komplet niezbędny na przykład na siłownię.

koszulka iga m
koszulka Iga

spodnie agata m
spodnie Agata

Koszulka Gwinner Iga: Sportowa koszulka z krótkim rękawem. Posiada podszyty biustonosz wewnętrzny zapewnia, więc 100% komfortu. Posiada system SENSITIVE. Poprzez 50% zredukowanie włókien szybko schnie. Koszulka w czterech dostępnych kolorach tj. turkusowy, czerwony, czarny i biały.

Spodnie Gwinner Agata: Czarne, damskie, sportowe spodnie z białymi lampasami. Posiadają lekko rozszerzone nogawki u dołu. W pasie szeroki ściągacz. Idealne na siłownię czy aerobik. Posiadają system SENSITIVE.

Trzecią propozycją jest koszulka Milena i spodnie Noemi. Taki zestaw także jest dostępny jest osobno.

koszulka milena m
koszulka Milena

spodnie 7 8 noemi m
spodnie Noemi

Koszulka Gwinner Milena: Śliczna, damska bokserka z podszywanym, wewnętrznym biustonoszem. Idealna do każdych ćwiczeń i nie tylko. Posiada system SENSITIVE. Koszulka dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej.

Spodnie Gwinner Noemi: Sportowe spodnie o prostych nogawkach od linii bioder, o długości 7/8. W pasie i u dołu nogawek ściągacz z regulacją. Idealnie dopasowują się do sylwetki. Posiadają system SENSITIVE.

Ostatnią z propozycji, jakie chcieliśmy przedstawić jest top Perla i spodenki Adela. Oczywiście takie zestawienie dostępne osobno.

top perla m
top Perla

spodenki adela s
spodenki Adela


Top Gwinner Perla: Koszulka z kolekcji fitness dla kobiet wymagających. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Na plecach wycięta, ramiączka krzyżują się. Długość koszulki do pasa. Posiada wewnętrzny podszyty biustonosz. Posiada system SENSITIVE.

Spodenki Gwinner Adela: Urocze, damskie spodenki do fitnessu. W pasie ściągacz z wiązaniem. Idealnie dopasowują się do sylwetki. Dostępne w czterech kolorach takich jak róż, pomarańcz, czarny i biały.

Kolekcja fitness marki, Gwinner posiada system SENSITIVE oznacza, iż materiał, z którego wykonano odzież jest odporny na chlor, odporny na ścieranie, utratę koloru. Materiał zapewnia 24 godzinny komfort noszenia i oddychalność skóry, a także regulację termiczną i szybkie odparowanie potu. Poprzez 50% zredukowanie włókien szybko schnie.

www.fit.pl