Nie każdy z nas urodził się z umiejętnością poruszania się zwinnie po parkiecie. Dla tych, którzy chcą zawojować kluby w Andrzejki mamy wyjątkowe płyty BellyDance
fit.pl
2012-10-31 00:00
Udostępnij
BellyDance - taniec brzucha
Belly Dance – taniec brzucha to godzinna płyta, która poprowadzi Cię przez uwodzicielską naukę tańca brzucha

Popularne w kręgu fitness bliźniaczki Neena & Veena ułożyły program ćwiczeń, który wzmacnia środkowe partie ciała - pośladki, biodra oraz talię - właśnie poprzez taniec brzucha. Mocne mięśnie wzdłuż kręgosłupa są niezwykle ważne, aby utrzymać odpowiednią postawę, mieć zdrowe plecy i kobiece kształty.

Ten układ daje szybkie rezultaty dzięki ćwiczeniom pełnym radości i zmysłowości. Naucz się tradycyjnego tańca brzucha i poczuj się jak stuprocentowa kobieta ćwicząc do gorących arabskich rytmów.

Chic-Belly-dance-taniec-brzucha Mayfly,images product,29,5908312739852

Druga polecana przez nas płyta to Bellydance – Diva prezentuje układy inspirowane tańcem największych i najbardziej popularnych tancerzy. Od tańca brzucha poprzez hip-hop, aż po namiętne tańce Latino, ten elektryzujący program to pięćdziesięciominutowa czysta rozrywka.

Ekspresyjne i seksowne taneczne ruchy wykonywane są przez uznane gwiazdy tańca brzucha jak Rania, Suaila i Jayna. Batiste Gremaud pokaże Ci kroki charakterystyczne dla klasycznych tańców hiszpańskich oraz flamenco, natomiast MaDonna Grimes nauczy Ciebie jak zatańczyć hip-hop we freestylu.
Program zawiera: taneczny układ country, prezentację tańca salsa oraz flamenco, hip-hop, układ tańca brzucha, tańce solo i grupowe.

www.fit.pl