Szukasz nowego hobby, chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów lub poprawić kondycję? Wszystko, czego potrzebujesz to para sportowych butów i pół godziny wolnego czasu
fit.pl
2011-11-23 00:00
Udostępnij
Bieganie – czy jest coś prostszego?
jak zaczac biegacKażdy potrafi biegać. Wystarczy wyjść z domu i… po prostu zacząć biec. Pamiętaj – jeśli trenujesz zbyt intensywnie i wybierasz za długie trasy, odbierasz sobie całą przyjemność z biegania i możesz się do niego zniechęcić na resztę życia. Już wiele razy próbowałeś, ale zawsze ponosiłeś porażkę? Chcesz czerpać radość z regularnego biegania do późnej starości?

Książka „Jak zacząć biegać” Sary Kirkham podpowie ci od czego zacząć. Jak wplatać krótkie, spokojne biegi w codzienne obowiązki, z jakiego poziomu wystartować by ruch sprawiał radość, jak stopniowo zwiększać dystans, poprawiać kondycję i osiągać wyznaczone cele. Dowiesz się, jak poprawić technikę biegania, pracować nad koncentracją i ułożyć odpowiednią dietę dla siebie oraz przetrwać najtrudniejsze chwile treningu. Już wkrótce uzależnisz się od doskonałego samopoczucia i wysokiego poziomu energii, które są efektem biegania.

Książka adresowana jest do osób, które chciałyby zacząć biegać lub wrócić do biegania po długiej przerwie.

Wystarczy tylko założyć buty i wybiec z domu!

Książka będzie dostępna od 2 grudnia na stronie bukrower.pl

jestesmy patronem

www.fit.pl