Wśród elitarnego grona najlepiej zarabiających modelek zapanowała nowa moda. Długonogie dziewczyny nałogowo uprawiają jogging. Wiele z nich porzuciło rygorystyczne diety i zaczęło spalać zbędne kalorie podczas biegania, ku uciesze specjalistów od zdrowego żywienia
fit.pl
2013-03-20 00:00
Udostępnij
Bieganie jest trendy
Do tej pory dziewczyny chodzące po wybiegach raczej trzyzmały się z dala od sportu i unikały wysiłku fizycznego, a o swoje figury dbały stosując najróżniejsze, często absurdalne sposoby odżywiania.
Od pewno czasu wśród modelek zapanowała moda na bieganie. Coraz więcej modelek zaczyna swój dzień od porannego biegania. Im więcej biegają, tym szybciej rezygnują z rygorystycznych diet, które spędzały sen z powiek lekarzom i dietetykom współpracującym z agencjami modelek.
Stolice mody takie jak Paryż, Mediolan, Nowy Jork czy Londyn, gdzie mieszka i pracuje najwięcej modelek, rano zamieniają w stolice biegowe. Znacza część porannych biegaczy to osoby związane z modelingiem.

Dziewczyny przechwalają się w internecie, która ile przebiegła.

Do entuzjastek joggingu dołączyły ostatnio Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio, Natalia Vodianowa czy Crystel Renn. Są to światowej sławy modelki. Jeśli one biegają, to ich koleżanki z branży też wkrótce zaczną.

www.fit.pl