Bokwa - taniec, trening cardio i zabawa w jednym

Bokwa to nowatorskie podejście do tanecznych zajęć grupowych. Dlaczego różni się od innych zajęć? Prócz prostej choreografii, kluczem do zrozumienia Bokwy jest język będący systemem znaków przekazywanych w każdym kroku
fit.pl
2013-03-05 00:00
Udostępnij
Bokwa - taniec, trening cardio  i zabawa w jednym
Co to jest Bokwa? Termin powstał z połączenia dwóch elementów kickboxingu (Bo) oraz (kwa) – od afrykańskiego tańca wojennego kwaito. Połączenie tych dwóch systemów taneczno-treningowych dało początek bardzo żywiołowej i dynamicznej Bokwie, podczas, której można spalić nawet 1200 kcal.Bokwę może tańczyć każdy, nie ważne czy ma doświadczenie z tańcem i ćwiczeniami czy nie. Dzięki prostej i energetyzującej choreografii oraz systemie znaków pokazywanych podczas każdego kroku, Bokwa każdego dnia zdobywa tysiące fanów.

Podobnie jak Zumba daje szansę swobodnych, niesformalizowanych ruchów, a rytmy zaczerpnięte z muzyki popularnej i rozrywkowej sprawiają, że nogi i ręce same zaczynają tańczyć!

Ogromnym plusem Bokwy jest nie tylko prosty system kroków, ale także język podobny do migowego, który zachęca do wspólnej zabawy. Nie trzeba się martwić o pamiętanie sekwencji poprawności,zwłaszcza, że ta z czasem przychodzi sama.

Bokwa to przede wszystkim zajęcia pełne energii i dobrej zabawy z muzyką, która poruszy każdego kanapowego leniucha.

www.taniec.fit.pl