Wybierając zajęcia fitness na co zwracasz uwagę? Chcesz się porządnie zmęczyć, ale też wyciszyć po zajęciach? Co powiesz na Boxlates?
fit.pl
2012-04-11 00:00
Udostępnij
Boxlates – boks i pilates w jednym
Boxlates to nowe zajęcia, które bardzo powoli zaczynają wchodzić do Polki. Zajęcia te charakteryzują się intensywnym treningiem wydolnościowym, ogólnokondycyjnym o zdecydowanie zmiennym tempie. To połączenie różnych stylów poruszania ciałem z elementami technik sztuk walki: boksu, kick-boxingu, karate itp.

To trening, który wzmacnia ciało i poprawia kondycję. To połączenie dwóch skrajnych treningów: kondycyjnych zajęć ze sztuk walki z pilates, w którym kładzie się nacisk na rozciąganie mięśni ciała. Odpowiedni dobór ćwiczeń sprzyja poprawie wydolności krążenia i wydolności oddechowej. 

Boxlates przyczynia się do wzmocnienia mięśni, poprawy postawy ciała, wzmocnienia kondycji, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu, zwiększenia siły dynamicznej, szybkości i równowagi.  Kształtuje poszczególne partie mięśni ramion, grzbietu, klatki piersiowej i brzucha.

Zajęcia przeznaczone są dla szerokiego grona uczestników, zapewniając wszechstronny rozwój. To zajęcia dla osób, które szukają zajęć o dużym zróżnicowaniu i nie lubią monotonii.

Boxlates to idealny sposób na rozładowanie energii, poprawę wydolności, wymodelowanie sylwetki, zgubienie kilku kilogramów. Ta forma zajęć przeznaczona jest dla osób, które lubią się porządnie zmęczyć i dobrze bawić.

www.fit.pl