Bez wysiłku i ćwiczeń - wystarczy w nich chodzić na spacery, by ciało stało się jędrne
fit.pl
2009-08-26 00:00
Udostępnij
Buty modelujące sylwetkę od Reeboka
Jędrne pośladki, smukłe nogi, dobre samopoczucie i zadowolenie ze swojego ciała – aż tyle gwarantują rewolucyjne buty od Reeboka.

Marzenie każdej kobiety o jędrnych pośladkach bez wysiłku może się ziścić, dzięki nowoczesnej technologii Reeboka. Pupę i nogi, a więc te części ciała na którym kobietom zależy żeby byłe sprężyste, można wymodelować z pomocą nowych butów Reebok. Jest tylko jedyny warunek  - musisz mieć te buty na nogach. Reebok EasyTone kształtuje ciało już w czasie zwykłego spaceru. Wyobraź sobie że gdy  chodzisz po sklepach lub biegasz po parku z czworonogiem, buty pracują nad ulepszeniem twojej sylwetki.
Reebok EasyTone pozwalają na modelowanie mięśni ud, łydek oraz pośladków dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologicznie podkładki balansującej, wbudowanej w podeszwę buta. Podkładka została zaprojektowana tak, aby wytworzyć naturalną chwiejność, która z każdym krokiem zmusza Twoje mięśnie do większego wysiłku. Z Reebok EasyTone nie tracisz czasu na bezskuteczne  wykonywanie ćwiczeń czy zabiegi ujędrniające. Można je zakładać na zajęcia fitness lub siłownię, by wspomagać efektywność ćwiczeń.

Z badań wynika, że  nowa technologia generuje o 28% większą aktywację mięśni pośladków niż noszenie zwykłych butów sportowych.

Znani o butach

Agnieszka Szulim – dziennikarka telewizyjna, jest nimi zachwycona:

- „Jestem fanką butów sportowych. Wbrew pozorom mam ich w szafie więcej niż szpilek. Ostatnio odkryłam buty EasyTone, które najczęściej zakładam, kiedy idę na spacer z moim psem. Są tak wygodne i miękkie, jakbym chodziła po chmurce. Dodatkowo czuję jak pracują mięśnie moich ud i pośladków. To świetne, że mogę dbać o swoją sylwetkę w tak prosty i przyjemny sposób!”.

reebok 1 

Kim Kardashian – modelka, prawie się z nimi nie rozstaje

- ”Całe szczęście, że powstały buty Reebok EasyTone – one nas uratowały! Noszę moje buty EasyTone, kiedy biegam, robię zakupy… w dresach, w jeansach, w drodze do sklepu spożywczego, idąc na manicure. Noszę je praktycznie cały czas, kiedy tylko nie muszę mieć na sobie szpilek. Moje buty EasyTone noszę również na siłowni, ponieważ dużo ćwiczę, a one wspomagają rezultaty ćwiczeń.”