Kolejny start Polaków w Reebok Ragnar Relay!

Trwająca blisko 24 godziny, biegowa sztafeta wzdłuż historycznych wałów rzeki Elba aż do tajemniczego Morza Wattów. To z tą malowniczą trasą, 25 sierpnia, zmierzy się 10-osobowa polsko-czeska ekipa Reebok. Polska reprezentacja wystartuje w biegu już po raz drugi!
2018-08-10 00:00
Udostępnij
Kolejny start Polaków w Reebok Ragnar Relay!

W ubiegłym roku ekipa Team Reebok pokonała ponad 270 km w czasie 23 godz. 45 min i 40 sek. Tym samym zdobyła 4. miejsce w klasyfikacji generalnej rozgrywającego się w Wielkiej Brytanii wyścigu Reebok Ragnar White Cliffs.

Położony w północnych Niemczech Hamburg będzie miejscem startu kolejnej z europejskich imprez z serii Ragnar Relay. Uczestnicy tegorocznego biegu Reebok Ragnar Wattenmeer wyruszą z centrum miasta 25 sierpnia, aby dzień później zakończyć rywalizację w nadmorskim St. Peter-Ording. W tym czasie pokonają malowniczą trasę wzdłuż Elby, aby dotrzeć do miejsca, w którym rzeka łączy się z Morzem Wattów. Ta wyjątkowa ścieżka biegowa, Elbe Dyke, wieść będzie przez urokliwe niemieckie miasteczka Glückstadt, Brunsbüttel, Friedrichskoog i Büsum.

W 10-osobowej grupie z Polski wystartuje reprezentacja marki Reebok oraz trzej zwycięzcy konkursu Reebok Ragnar. Zespół z logo Team Reebok wesprze również czterech reprezentantów marki Reebok z Czech.

Drużyny biorące udział w Reebok Ragnar Wattenmeer, w ciągu 24 godzin, będą musiały pokonać dystans liczący 250 kilometrów. Przed każdym z członków zespołu są trzy odcinki o łącznej długości od 20 do 35 kilometrów. Podczas gdy jedna osoba będzie na trasie biegu, pozostali uczestnicy poruszający się samochodem mają dbać o jej bezpieczeństwo, motywować ją i dodawać sił.

Reebok Ragnar Relay


Bieg Reebok Ragnar jest dokładnie tym, czym jest marka Reebok w swoich trzech kluczowych wymiarach:
społecznym - łączy i integruje ludzi we wspólnym celu, fizycznym - inspiruje do przekraczania swoich granic, mierzenia się z trudnościami, mentalnym - to próba charakterów, bo biegacze muszą biec, pomimo pory nocnej czy złej pogody.

Reebok Ragnar to znany na całym świecie cykl biegów długodystansowych organizowany od 2004 roku w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, teraz także w Europie. Główną ideą wyścigu jest działanie w grupie, dzielenie się wyjątkowymi doświadczeniami i wsparcie w drodze na metę. Drużyny liczące od 6 do 12 osób, składające się ze znajomych, członków rodzin lub współpracowników, kontynuują rywalizację przez całą dobę. Podczas biegu pokonują zróżnicowane trasy wiodące przez najbardziej malownicze miejsca na świecie. Każdy z uczestników musi przebiec od kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów, dzięki czemu w zabawie mogą wziąć udział również mniej doświadczeni biegacze.

Konkurs - weź udział w biegu Reebok Ragnar Wattenmeer!

Szansę na przygodę z Reebok Ragnar Wattenmeer, w towarzystwie ekipy Team Reebok, ma każdy, kto zdecyduje się na zakup nowego modelu biegowego z serii FLOATRIDE w wybranym Sklepie Biegacza.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić sobie zdjęcie w butach Reebok FLOATRIDE Run Flexweave tuż po zakupie lub podczas treningu i udostępnić je na swoim Instagramie. W opisie należy udzielić odpowiedzi na pytanie - „Dlaczego to Ty powinieneś dołączyć do Team Reebok?”, użyć hashtagu #RagnarXFloatride oraz oznaczyć profil @reebokpl.

Trzej zwycięzcy wyłonieni w konkursie staną na starcie wyścigu i zostaną częścią Team Reebok. Konkurs potrwa do 12 sierpnia. Więcej informacji znajduje się na profilu facebookowym Reebok.